В Єврораді закликали країни ЄС синхронізувати боротьбу з COVID
11.3 C
Киев
06.05.2021
Новини світу

В Єврораді закликали країни ЄС синхронізувати боротьбу з COVID

В Єврораді закликали країни ЄС синхронізувати боротьбу з COVID

Єврорада закликала країни ЄС синхронізувати боротьбу з COVID-19

Членам Євросоюзу треба домовитися про сумісність мобільних додатків з відстеження контактів і встановити загальні правила тестування, ізоляції та карантину.

Європейські країни повинні активізувати спільні дії щодо боротьби з епідемією коронавірусу. Про це президент Європейської ради Шарль Мішель написав в листі-запрошенні до лідерів країн ЄС на саміт, опублікованому в середу, 28 жовтня.

Саміт відбудеться вже 29 жовтня у форматі відеоконференції.

«Друга хвиля COVID-19 зараз йде на нас. Знову вся Європа відчуває її вплив. Протягом декількох тижнів ситуація переросла від тривожної до небезпечної. Ми повинні уникнути трагедії», — написав Мішель.

Він додав, що країни ЄС повинні найближчим часом домовитися про сумісність мобільних додатків з відстеження контактів, які також гарантували б конфіденційність, і досягти консенсусу щодо загальних правил тестування, самоізоляції і карантину.

«Друга основа стратегії, яку необхідно реалізувати, — це вакцини. Європа перебуває в авангарді видатних зусиль, які зроблені в цій галузі на світовому рівні. І цим вона займалася не тільки заради себе, а й на благо всього світу», — продовжив Мішель.

Крім того, політик наголосив на необхідності доповнити систему тестування крім ПЛР-тестів проведенням антигенних тестів, — хоча вони зараз вважаються менш надійними — але можуть бути більш ефективними, даючи результати протягом 15 хвилин.

«А значить, вони роблять швидкою і простою ідентифікацію в великих масштабах осіб, які є носіями вірусу і заразними, зокрема, коли хвороба протікає безсимптомно», — резюмував Мішель.

В ЄС різко зросла кількість смертей від COVID — ВООЗ

Нагадаємо, що всім жителям ЄС вакцин у 2021 році не вистачить. У Єврокомісії заявили, що вакцин для всього населення забракне, і закликали уряди співдружності встановити пріоритети у вакцинації.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар