В Індії локалізують виробництво українських двигунів
25.4 C
Киев
11.08.2022
Новини світу

В Індії локалізують виробництво українських двигунів

В Індії локалізують виробництво українських двигунів

Фото: ukroboronprom.com.ua Підписання угоди

Часткова локалізація проходитиме за ліцензійним контрактом з виплатою індійською компанією роялті Україні.

 

В Індії буде частково локалізовано виготовлення окремих компонентів газотурбінних двигунів морського застосування виробництва державного підприємства Зоря-Машпроект. Відповідну угоду підписали з індійською держкомпанією Bharat Heavy Electricals Limited (BHEL), повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

 

«Сьогодні є підстави говорити про застосування нашої техніки для кораблів індійських ВМС у довгостроковій перспективі», — заявив генеральний директор ДП Зоря-Машпроект Олексій Жуковець.

 

Він наголосив, що угода підвищить конкурентоспроможність продукції українського підприємства і розширить можливості для участі в нових проектах.

 

Відзначається, що часткова локалізація відбуватиметься за ліцензійним контрактом з виплатою BHEL відповідного роялті на користь ДП Зоря-Машпроект.

 

Раніше стало відомо, що Укроборонпром підписав угоду з Інститутом оборонного аналізу США. Завдяки цьому Україна отримає допомогу в реалізації інноваційних програм.

 

Додамо, Укроборонпром працюватиме над створенням бойових роботів. Йдеться про компактні наземні безпілотні машини, призначені для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема вогневої підтримки і розмінування.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар