В Ірані назвали причетних до вбивства Сулеймані
-0.9 C
Киев
28.01.2021
Новини світу

В Ірані назвали причетних до вбивства Сулеймані

В Ірані назвали причетних до вбивства Сулеймані

Іран назвав причетних до вбивства генерала Сулеймані

Влада склала список з 48 осіб, яких тепер хочуть притягнути до відповідальності. Для цього вони звернулися за інформацією до інших країн.

 

Іран склав список з 48 осіб, причетних до вбивства генерала Касема Сулеймані. Про це з посиланням іранського чиновника повідомляє Mehr News у понеділок, 28 грудня.

 

Іранська влада змогла встановити особи 48 причетних до вбивства Сулеймані і зробила кроки до притягнення їх до відповідальності, каже голова ради з прав людини Алі Багері Кані. Тепер Тегеран звернувся до країн, які були так чи інакше залучені в операцію з ліквідації командира КВІР, з вимогою надати інформацію.

 

Останньою країною, до якої іранський уряд звернувся з таким запитом, стала Німеччина.

 

«Ми отримали інформацію про те, що авіабаза США Рамштайн у Німеччині брала участь в обміні даними між американськими безпілотниками, які були використані для вбивства Сулеймані», — пояснив чиновник.

 

Нагадаємо, 3 січня США ліквідували іранського генерала Касема Сулеймані в аеропорту Багдада. Тоді американський президент Дональд Трамп заявив, що Сулеймані готував атаки на чотири посольства США.

 

У відповідь 8 січня Іран випустив ракети по двох американських базах в Іраку, де розташований військовий контингент США. Тоді в Ірані цей удар назвали відплатою за вбивство Сулеймані.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар