В МЗС заявили про втручання Угорщини у вибори
23.9 C
Киев
30.07.2021
Без рубрики

В МЗС заявили про втручання Угорщини у вибори

В МЗС заявили про втручання Угорщини у вибори

Фото: Uzhgorod.net.ua Угорщина підтримала на виборах в Україні Товариство угорської культури Закарпаття

Міністерство закордонних справ глибоко шкодує, що офіційний Будапешт підтвердив своє пряме втручання у внутрішні справи України.

 

У день проведення місцевих виборів в Україні Угорщина вдалася до прямої агітації за партію Товариство угорської культури Закарпаття. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

 

«МЗС України глибоко шкодує, що таким чином офіційний Будапешт нахабно підтвердив своє пряме втручання у внутрішні справи України і завдав підступного удару послідовним зусиллям України конструктивно вирішити наявні в українсько-угорських відносинах проблеми», — йдеться в повідомленні.

 

У МЗС підкреслили, що громадяни України угорського походження є важливою і невід’ємною частиною українського суспільства, вони мають всі необхідні права і можливості для вільного обрання своїх представників до органів місцевого самоврядування.

 

Раніше МЗС України звернулося до СБУ із проханням дати оцінку діям угорських чиновників, звинувативши їх у порушенні виборчого законодавства України і спробі втручання у її внутрішні справи.

 

Також повідомлялося, що Міністерство закордонних справ Угорщини не погоджується з оцінкою дій державного секретаря Арпада Яноша Потапи під час його поїздок на Закарпаття, озвученою МЗС України.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар