В ОАСК відреагували на ініціативу про ліквідацію
24 C
Киев
16.05.2021
Новини України

В ОАСК відреагували на ініціативу про ліквідацію

В ОАСК відреагували на ініціативу про ліквідацію

Фото: 5 канал В ОАСК відреагували на ініціативу президента ліквідувати суд

У разі голосування за проект закону президента і його підписання судді ОАСК будуть діяти строго за Конституцією, заявили в суді.

 

Нова судова реформа, яка сьогодні проводиться в Україні, спрямована не на створення незалежної судової влади у країні, а для підпорядкування її антиконституційному зовнішньому управлінню. Про це йдеться в заяві Окружного адміністративного суду міста Києва, оприлюдненій у вівторок, 13 квітня.

 

Таким чином в ОАСК прокоментували повідомлення про ініціативу глави держави про ліквідацію суду.

 

«Уже абсолютній більшості населення України цілком зрозуміло, що останні 7 років ініціативи реформування судової влади писалася не в Україні», — заявили в суді.

 

Прес-служба ОАСК стверджує, що суд є лідером за кількістю винесених позитивних рішень на користь позивачів.

 

«Окружний адміністративний суд міста Києва завжди був лідером за кількістю справ, які надходили в окружні адміністративні суди України. При цьому в Окружному адміністративному суді міста Києва винесених рішень на користь позивачів більше 70% від загальної кількості рішень. Це один із найкращих результатів», — вказано в заяві.

 

А низький рівень довіри серед населення до судів, додали в ОАСК, викликаний негативною інформаційною кампанією з боку ЗМІ.

 

«Головною причиною, чому діяльність Окружного адміністративного суду міста Києва в новинах висвітлювалася негативно і критикувалася посадовими особами, було і залишається те, що в ОАСК є особливі повноваження, а саме — розгляд справ щодо центральних органів виконавчої влади», — заявила прес-служба.

 

Нарешті, в суді підкреслили, що «в разі голосування за проект закону і його підписання (судді ОАСК — ред.) діятимуть у суворій відповідності до приписів Конституції України та профільного законодавства».

 

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону про ліквідацію ОАСК. Як пояснили в Офісі президента, Окружний адміністративний суд міста Києва став символом «антиправосуддя».

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар