В Офісі президента готуються звільняти голів ОДА, – Корнієнко
25.4 C
Киев
22.06.2021
Політика

В Офісі президента готуються звільняти голів ОДА, – Корнієнко

В Офісі президента готуються звільняти голів ОДА, – Корнієнко

Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко
Фото з відкритих джерел

Кадрові зміни плануються через незадовільні результати роботи чиновників

Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що Офіс президента України планує кадрові зміни у керівництві обласних державних адміністраціях через незадовільні результати роботи. Про це він сказав у ефірі «Право на владу».

«Я за Офіс не можу сказати, це окрема гілка влади, але наскільки я проінформований, то є проєкти кадрових рішень. Незабаром вони будуть оприлюднені. Там, де за системою показників за рік немає серйозних просувань у голів ОДА, там, я думаю, рішення (про звільнення, — ред.) будуть прийняті», — зазначив Корнієнко.

За словами політика, таке рішення не пов’язане із результатами «Слуги народу» на місцевих виборах. Його причина – суто ефективність роботи ставлеників президента. 

Нагадаємо, раніше народний депутат України від фракції «Слуга народу» Максим Бужанський заявив, що під час місцевих виборів виборець «Слуги народу» висловив протест проти того, як партія провела цей рік у владі. Політик підкреслив, що треба винести уроки з помилок і почати виконувати ту програму, з якою партія пішла на вибори рік тому.

Источник

Залишити коментар