В Офісі президента пояснили звільнення Трофімова
13.5 C
Киев
06.05.2021
Політика

В Офісі президента пояснили звільнення Трофімова

В Офісі президента пояснили звільнення Трофімова

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов
Українська правда

Звільнення першого заступника голови ОПУ пов’язане з хаосом і слабкою модерацією президентської вертикалі в регіонах

Звільнення першого заступника голови Офісу президента Сергія Трофімова пов’язано з хаосом і слабкою модерацією президентської вертикалі в регіонах. Про це повідомляють «Українські Новини» посилаючись на радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка. 

«Звільнення Сергія Трофімова в якійсь мірі об’єктивне, так як в регіонах у нас було трохи більше хаосу, ніж можна собі допустити. Враховуючи, перш за все, провальну готовність регіону до карантинів, часті демарші з цього приводу і деяку розгубленість губернаторів. У цьому напрямку явно потрібні були більш жорсткі рішення», — зазначив Подоляк. 

За його словами, рішення про звільнення приймав президент Володимир Зеленський, а підставою для цього була особиста заява Трофімова.

«Причина — слабка модерація президентської вертикалі в регіонах. Поки що повноваження звільненого Трофімова офіційно нікому не передані. Його функціонал і навантаження прямо зараз проговорюється на рівні глави Офісу, президента і самого Трофімова», — сказав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника керівника Офісу президента і в той же час, він був призначений позаштатним радником президента.

Источник

Залишити коментар