В Офісі президента заявили про зовнішнє втручання в Конституційний суд
13.3 C
Киев
26.09.2022
Політика

В Офісі президента заявили про зовнішнє втручання в Конституційний суд

В Офісі президента заявили про зовнішнє втручання в Конституційний суд

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак
Фото з відкритих джерел

За словами очільника ОП Андрія Єрмака, правоохоронці дадуть оцінку ситуації з КСУ

Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що скандальні рішення Конституційного суду щодо декларування були прийняті не без зовнішнього втручання. Про це він повідомив під час зустрічі з послами G7, передає пресслужба Офісу президента.

За словами Єрмака, українські антикорупційні органи будуть працювати, про що йшлося під час засідання РНБО. «Була забезпечена безперебійна робота реєстрів НАЗК і було заявлено про те, що всі антикорупційні органи України, включаючи НАЗК, НАБУ та інші, – вони є й будуть працювати. Для нас є принциповою наша позиція щодо боротьби з корупцією, і Україна ніколи не зверне з цього шляху», – сказав очільник ОП.

Крім того, він додав що вчора, 29 жовтня, до Верховної Ради було спрямовано законопроєкт, який має відновити довіру до конституційного судочинства в Україні. «Президент і його команда, держава й державні органи продовжують боротьбу з корупцією і з тими, хто стоїть за всіма цими процесами в Україні. Ми перемогли під час прийняття земельної реформи, банківського закону і переможемо й цього разу», – висловився Єрмак.

Водночас голова Офісу вважає, що правоохоронці зможуть дати оцінку ситуації з КСУ і НАЗК, і вихід із неї буде знайдено. «Для нас дуже важливо, щоб усі керівники, представники антикорупційних органів знали позицію президента: ми сьогодні виступаємо дійсно єдиним фронтом щодо захисту тих реформ, які ми провели і продовжуємо проводити. Президент налаштований дуже рішуче, і він не зупиниться на шляху проведення реформ і боротьби з корупцією, хто б за цим не стояв», – зауважив Єрмак.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський звернувся до правоохоронних органів у зв’язку з рішенням Конституційного суду щодо скасування права НАЗК перевіряти декларації. За словами президента, необхідно встановити всі деталі рішення суду.

Источник

Залишити коментар