-9.3 C
Киев
18.02.2021
Новини України

В ОП заявили про продовження переговорів з МВФ

В ОП заявили про продовження переговорів з МВФ

Переговори з МВФ тривають

Представники Міжнародного валютного фонду ведуть переговори з Україною відразу за трьома напрямками.

 

Україна очікує продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом. Зараз іде технічна частина переговорів відразу за трьома напрямками. Про це у вівторок, 16 лютого, заявив радник президента Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко в ефірі Радіо НВ.

 

Він зазначив, що зараз представники фонду ведуть переговори з Мінфіном, з Мін’юстом і Нацбанком. Переговори пов’язані «з юридичними аспектами, а не з економікою загалом».

 

«З Мінфіном більш-менш зрозуміло, що обговорюється: параметри 2022 року, деякі аспекти цього року, але вони не такі принципові, що їх неможливо вирішити. Йде повістка з НБУ, там також більш-менш усе зрозуміло і також відчутний прогрес був», — розповів він.

 

Устенко зазначив, що зараз немає приводів для занепокоєння через заяви МВФ про співпрацю з Україною.

 

«Я не бачу серйозних проблем, не думаю, що нам потрібно негайно почати турбуватися через заяви з боку МВФ — точно не варто. По-перше, ми очікуємо, що співпраця буде продовжена. По-друге, країна цього року перебуває на відновній траєкторії», — сказав радник президента.

 

Єдиним «вузьким місцем» у переговорах України з МВФ, як зазначив Устенко, є «відновлення української антикорупційної архітектури».

 

Раніше повідомлялося, що віртуальна місія МВФ завершилася без результату. Позики були заморожені у зв’язку з повільними темпами реформ.

 

Не вистачило прогресу. Підсумок місії МВФ в Україні

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар