18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

В ОП заявили, що клініка у Феофанії два місяці приймає хворих c COVID

В ОП заявили, що клініка у Феофанії два місяці приймає хворих c COVID

Фото: Україна молода Клініка Феофанія знаходиться на околиці Києва

Для забезпечення надання медичної допомоги хворим з коронавірусом в Феофанії перепрофілювали окремий корпус.

 

Клінічна лікарня Феофанія Державного управління справами (ДУС) приймає хворих коронавірусом COVID-19 з 10 вересня. Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на Офіс президента у четвер, 5 листопада.

«З ініціативи президента України ця лікарня була включена в перелік державних установ охорони здоров’я, що надають стаціонарну медичну допомогу хворим коронавірусом наказом МОЗ №2081, який є у вільному доступі», — йдеться в повідомленні. 

 

Для забезпечення надання медичної допомоги хворим з COVID-19 перепрофілювали окремий корпус. Його матеріально-технічне забезпечення відповідає рекомендаціям МОЗ. Також медичний персонал пройшов спеціальне навчання для надання допомоги важким хворим.

 

  Для розширення можливостей госпіталізації пацієнтів з коронавірусом, президент разом з Кабміном вживають відповідних заходів, в тому числі залучення закладів охорони здоров’я ДУС для збільшення ліжкового фонду. 

 

З цією метою розглядалася ініціатива щодо розгортання на базі держпідприємства Санаторій Конча-Заспа тимчасового госпіталю для хворих з COVID-19. 

 

«Однак площі, які плануються до перепрофілювання, повинні відповідати певним критеріям для надання медичної допомоги інфекційним хворим, бути придатними для логістики таких пацієнтів і пристосованими для їх потреб. Можливість ефективного облаштування там ліжок, підключених до кисню, опрацьовується фахівцями МОЗ. Поряд з цією пропозицією розглядаються інші об’єкти, придатні для проведення в них лікування», — відзначили в Офісі президента. 

 

Клінічна лікарня Феофанія — заснована в 1965 році на південній околиці Києва. За часів СРСР це було закрита установа для глав Комуністичної партії України, Ради міністрів УРСР і героїв Радянського Союзу. За часів незалежної України лікарня залишалася центром закритого типу для вищого керівництва.

 

З 2014 року Феофанія відкрита для українців та іноземних пацієнтів.  Сьогодні клініка Феофанія включає 36 вузькопрофільних відділень, три лабораторії, консультативно-діагностичний центр і всеукраїнський центр радіохірургії. 

 

У Феофанії працює 1700 співробітників, які обслуговують 550 місць для пацієнтів. Щорічно цю лікарню вибирають більше 14 тисяч пацієнтів з Європи, Америки та Азії. Феофанія пройшла перевірку Міжнародної організації зі стандартизації. 

 

В Україні вперше видалили пухлину в 4,5 кг з грудної клітини

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус

СюжетРозпізнати коронавірус за допомогою смартфона: фантастика чи реальність?

Коронавірус у Німеччині: рекордні 20 тисяч випадків зараження

У Литві запровадили тритижневий локдаун

СюжетМасове тестування у Словаччині: дорогий експеримент чи альтернатива локдауну?

СюжетКоронавірус: системі охорони здоров’я Польщі загрожує колапс

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар