5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини світу

В Угорщині остаточно схвалили вакцину Супутник V

В Угорщині остаточно схвалили вакцину Супутник V

Російська вакцина Супутник V

В Угорщині тепер дозволено застосування чотирьох вакцин — Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca і Супутник V.

Угорський національний центр охорони здоров’я остаточно затвердив застосування російської вакцини Супутник V в Угорщині, повідомив угорський міністр з питань людських ресурсів Міклош Каслер, пише Європейська правда.

«Національний центр громадського здоров’я завершив офіційні дослідження вакцини Супутник V, в результаті яких було зроблено висновок, що вакцина відповідає вимогам виробника за якістю ліків і може застосовуватися на людях з імунобіологічної точки зору», — повідомив міністр.

Таким чином в Угорщині тепер дозволено застосування чотирьох вакцин — Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca і Супутник V.

Попереднє схвалення угорського регулятора російська вакцина отримала в січні.

Російський фонд прямих інвестицій і Угорщина підписали контракт про постачання російської вакцини від коронавірусу Супутник V 22 січня. Угорщина в цілому купить 2 млн доз російської вакцини.

Уряд Угорщини став першим в ЄС, який придбав російську вакцину.

Прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що Угорщина може почати щеплення від коронавірусу російською вакциною наступного тижня.

Нагадаємо, що канцлер Австрії Себастьян Курц готовий зробити щеплення вакцинами Sputnik V або китайським препаратом, і хоче, щоб російська і китайська вакцини від коронавірусу проводилися в Австрії після того, як обидві вакцини будуть схвалені.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар