В Ужгороді закінчилися місця для хворих на COVID
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини України

В Ужгороді закінчилися місця для хворих на COVID

В Ужгороді закінчилися місця для хворих на COVID

Фото: city-adm.lviv.ua Мерія Ужгорода не виконала розпорядження обласної влади розширити кількість ліжок для хворих на коронавірус до 50% від усього наявного обсягу

У ситуації, що склалася, винна мерія Ужгорода, що не виконує рішень обласної влади, стверджують у Закарпатській облдержадміністрації.

 

Лікарні Ужгорода, призначені для лікування пацієнтів з COVID-19, заповнені на 100%. Про це в понеділок, 2 листопада, повідомила Закарпатська обласна державна адміністрація.

 

 

На думку ОДА, в ситуації, що склалася, винна мерія Ужгорода, що не виконує рішень обласної влади. Зокрема, 21 жовтня облдержадміністрація зобов’язала мерію розширити кількість ліжок для хворих на коронавірус до 30% від усього наявного обсягу, а 30 жовтня — до 50%.

 

Зазначені рішення на сьогодні не виконано і саботують, підкреслили в облдержадміністрації.

 

В результаті, в суботу житель Ужгорода помер під час транспортування до Виноградівської районної лікарні через невиділення додаткових ліжок в Ужгороді.

 

Закарпатська облдержадміністрація офіційно звернулася в прокуратуру області з вимогою провести розслідування в частині визначення відповідальних за смерть жителя Ужгорода.

 

Як повідомлялося, Ужгород і ще 10 обласних центрів увійшли в «червону» зону коронавірусного карантину відповідно до оновлених критеріїв епідеміологічного ризику.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар