В Україні набуло чинності нове карантинне зонування
13.3 C
Киев
26.09.2022
Новини України

В Україні набуло чинності нове карантинне зонування

В Україні набуло чинності нове карантинне зонування

Фото: РБК-Украина В Україні нові зони карантину

У червоній зоні, де найжорсткіші обмеження, перебувають 11 обласних центрів. Стільки ж — у помаранчевій зоні.

В Україні почали діяти нові зони карантину. У червоній зоні перебувають 11 обласних центрів. Відповідне рішення раніше прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Червона зона

У цю зону увійшли: Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.

Дозволено продовження роботи громадського транспорту, ТРЦ і магазинам в Івано-Франківській, Полтавській, Миколаївській, Харківській та Хмельницькій областях, можна працювати школам, коледжам, вишам. В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Миколаївській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволено працювати закладам громадського харчування.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів в транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

Помаранчева зона

У цю зону увійшли: Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Авдіївка, Мукачеве, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Лисичанськ, Львів, Одеса, Гадяч, Тернопіль, Херсон, Черкаси.

Забороняється робота хостелів, турбаз тощо (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін в дитячі табори.

Також забороняються масові заходи за участю більш ніж 20 осіб і робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

Жовта зона

У цю зону увійшли: міста Гола Пристань, Каховка і Нова Каховка.

Забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають «кризові» послуги; проведення масових заходів за участю понад 30 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

Зелена зона

У цю зону входять тільки Горностаївський і Скадовський райони Херсонської області.

Тут обов’язковий масковий режим в приміщенні; соціальна дистанція в громадському транспорті. Забороняється проведення масових заходів за участю понад 50 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00, спортивні заходи з глядачами (виняток: міжнародні матчі за погодженням МОЗ).

Як відомо, рішення про епідемічне зонування територій приймають кожні сім днів.

Комаровський назвав головну дивину коронавірусу

Як повідомлялося, Укрзалізниця закриває продаж квитків на дванадцяти станціях через зростання кількості хворих на коронавірус

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар