0.4 C
Киев
09.01.2021
Новини України

В Україні почався посилений карантин

В Україні почався посилений карантин

Фото: t.me/stat_regions В Україні почався січневий локдаун

Уряд ввів нові обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Вони будуть діяти 17 днів.

 

В Україні з півночі 8 січня набули чинності додаткові карантинні обмеження в рамках боротьби з епідемією коронавірусу. Вони будуть діяти до 00:00 25 січня.

 

Протягом 17 днів заборонена робота кафе, ресторанів і барів (крім доставки і на винос), магазинів непродовольчих товарів, непродовольчих ринків, кінотеатрів, фітнес-клубів, спортзалів, басейнів, театрів і ТРЦ.

 

Крім того, відправлені на канікули всі установи освіти, крім дитячих садів і спеціальних навчальних закладів. Заборонені всі масові заходи.

 

Торговельним мережам під час локдауну дозволяється продавати продукти харчування за умови, що не менше 60% їхньої площі призначені для торгівлі продуктами.

 

Також у цей період дозволяється торгівля ліками, медичними товарами, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, побутовою хімією і друкованою пресою, торгівля пальним.

 

Під час жорсткого карантину дозволено працювати фінансовим установам, інкасаторським службам, операторам поштового зв’язку, ветеринарним клінікам, заправкам (без зон харчування), СТО, перукарням і салонам краси (за попереднім записом).

 

Співробітників установ і організацій, незалежно від форми власності, рекомендовано перевести на дистанційну форму роботи, якщо це можливо.

 

Транспорт в локдаун буде працювати, однак може бути змінений інтервал його руху.

 

Раніше в МОЗ пояснили, що не відмовилися від локдауну у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні і досвідом інших країн. Як заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, навантаження на систему охорони здоров’я продовжує залишатися стабільно високим.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар