В Україні поновили карантинні зони
13.3 C
Киев
26.09.2022
Новини України

В Україні поновили карантинні зони

В Україні поновили карантинні зони

Фото: kp.ua В Україні нові карантинні зони

У «червону» зону увійшли 11 обласних центрів. При цьому Київ залишається «помаранчевим». Нове зонування діятиме з 2 листопада.

 

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила зони карантину в Україні. Відповідне рішення комісія прийняла в п’ятницю, 30 жовтня.

 

Рішення набере чинності наступного понеділка.

 

«Червона» зона

 

До цієї зони увійшли: Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.

 

Дозволено продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів. В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях можна працювати школам, коледжам, вузам.

 

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.

 

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів у транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

 

«Помаранчева» зона

 

У цю зону увійшли: Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Авдіївка, Мукачеве, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Лисичанськ, Львів, Одеса, Гадяч, Тернопіль, Херсон, Черкаси.

 

Таким чином, Тернопіль, який був у «червоній» зоні, потрапив у «помаранчеву».

 

За рішенням комісії, майже вся Україна в «помаранчевій» зоні.

 

У цій зоні забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін у дитячі табори.

 

Також забороняються масові заходи за участю понад 20 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

 

«Жовта» зона

 

У цю зону увійшли: міста Гола Пристань, Каховка і Нова Каховка.

 

Забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають «кризові» послуги; проведення масових заходів за участю понад 30 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

 

«Зелена» зона

 

У цю зону входять тільки Горностаївський і Скадовський райони Херсонської області. Масковий режим у приміщенні; соціальна дистанція в громадському транспорті. Забороняється проведення масових заходів за участю понад 50 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00, спортивні заходи з глядачами (виняток: міжнародні матчі за погодженням МОЗ).

 

Нагадаємо, в Україні зафіксували 8312 нових випадків коронавірусу за добу.

 

Атрофія мозку. Несподівані наслідки COVID-19

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар