27.1 C
Киев
06.07.2021
Новини України

В Україні пройдуть навчання з військовими НАТО

В Україні пройдуть навчання з військовими НАТО

Фото: Facebook/GeneralStaff.ua Три мечі-2021

У навчаннях Три мечі-2021 візьмуть участь більш як 200 бойових машин і понад 1,2 тисячі військовослужбовців з України, Польщі, Литви та США.

 

В Україні пройдуть Багатонаціональні військові навчання Три мечі-2021 за участю військовослужбовців України, а також Литви, Польщі та США. Навчання відбудуться з 17 по 30 липня. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

 

«Три мечі-2021 — це багатонаціональні навчання, які будуть проведені в якості командно-штабних навчань і навчань із залученням військ для здійснення маневрів у польових умовах», — йдеться в повідомленні.

 

У заході візьмуть участь понад 1,2 тисячі військовослужбовців, більш як 200 бойових машин.

 

Від України братиме участь підрозділ 80 окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ ЗСУ.

 

У нашій країні такі навчання пройдуть вперше. Вони є продовженням партнерської програми міжнародного військового співробітництва між Литовською Республікою, Республікою Польща та Україною.

 

У Генштабі додали, що навчання збільшать рівень безпеки в Центральній і Східній Європі, а також допоможуть Україні продовжити здійснювати реформування Збройних сил за стандартами НАТО.

 

Пентагон відповів РФ на претензії через Sea Breeze

 

Як повідомлялося раніше, США випробовують в Україні нову протитанкову техніку. Екіпаж LAV-AT складається з чотирьох осіб, включаючи командира, навідника, зарядника і водія. Також вона може перевозити ще шість бійців.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар