В Україні розробляють дві вакцини від COVID
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

В Україні розробляють дві вакцини від COVID

В Україні розробляють дві вакцини від COVID

У другого кандидата в вакцини доклінічні випробування тільки починаються

Крім розробки Інституту біології клітини Національної академії наук України, є ще одна вакцина від коронавірусу, яка пройшла доклінічні випробування.

 

Інститут біології клітини Національної академії наук України є другим розробником вакцини від коронавірусної хвороби. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю виданню Сегодня, опублікованому в понеділок, 2 листопада.

 

 

 

«Так, це інший кандидат. Це була ідея, і ця ідея профінансована через державний грант», — сказав він. За словами Ляшка, зараз починаються тільки перші доклінічні дослідження, які покажуть, чи є у майбутньої вакцини подальший шлях розвитку, чи ні.

 

«Тобто там ще досить довгий шлях, щоб назвати це продуктом, який згодом можна буде назвати кандидатом на вакцину», — пояснив він.

 

Ляшко також відзначив, що є й ще одна вакцина від коронавірусу, яка успішно пройшла доклінічні випробування.

 

«Так, дійсно, є доклініка, проведена українськими компаніями, яка дає певні позитивні результати, щоб запускати процес реєстрації, виробництво кандидата-вакцини і проведення клінічних досліджень», — уточнив він.

 

Як повідомлялося, фахівці Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного Національної академії наук створили білок, який може стати основою для вакцини проти коронавірусу.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар