В Україні розширилася жовта зона карантину
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

В Україні розширилася жовта зона карантину

В Україні розширилася жовта зона карантину

Найвищий рівень захворюваності на COVID-19 у Полтавській та Миколаївській областях

У жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок з киснем для пацієнтів із COVID-19.

В Україні станом на ранок понеділка, 6 грудня, жовта зона адаптивного карантину розширилася до шести областей. До неї увійшло Закарпаття. Про це свідчать дані МОЗ.

Наразі у жовтій зоні перебувають Тернопільська, Кіровоградська, Чернівецька, Харківська та Закарпатська області.

До червоної зони віднесені Київ, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська та Черкаська області.

Станом на 5 грудня в жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок з киснем для пацієнтів із COVID-19. У середньому у країні цей показник становить 40,5% при граничному рівні 65%. У Києві показник завантаженості ліжок із киснем становить 38,3%.

Рівень захворюваності на COVID-19 за встановленого показника 75 на 100 тис. населення становить по країні 424 на 100 тис. населення. У Києві рівень захворюваності — 592 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності на COVID-19 у Полтавській — 744 та Миколаївській областях — 648 на 100 тисяч населення.

Рівень госпіталізацій у країні становить 49,2 при граничному показнику 60 на 100 тисяч населення. У Києві рівень госпіталізацій — 44,2 на 100 тис. населення. Показник рівня госпіталізацій перевищено у п’яти регіонах.

Напередодні повідомлялося, що Київ та сім регіонів на порозі жовтої зони. Рішення щодо зонування областей приймає Держкомісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), засідання якої планується цього тижня.

Нагадаємо, з 6 грудня в Україні набули чинності нові правила карантину. Серед нововведень — зменшення терміну дії жовтих сертифікатів COVID з 120 днів до 30 днів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар