В Україні створили аудіовиставу про трагедію Бабиного Яру
5.2 C
Киев
25.01.2021
Новини України

В Україні створили аудіовиставу про трагедію Бабиного Яру

В Україні створили аудіовиставу про трагедію Бабиного Яру

Фото: Пресс-служба Мемориальный Центр Холокоста Бабий Яр Тепер про трагедію Бабиного Яру можна дізнатися через додаток

Аудіовистава розповідає про долю десятків тисяч людей, які йшли на смерть у Бабин Яр 29 вересня 1941 року.

 

Меморіальний Центр Голокосту Бабин Яр представив аудіовиставу «29/09» про трагедію Бабиного Яру. Постановка розповідає про долю десятків тисяч людей, які йшли на смерть у Бабин Яр 29 вересня 1941 року.

 

Історії загиблих і тих, що вижили, зібрані з щоденників і преси, всі вони прив’язані до певних точок на території Бабиного Яру.

 

В аудіовиставі використовується технологія AR. Картини минулого з’являються в доповненій реальності. Сучасні вулиці і парк змінюються, і ви бачите Київ вересня 1941-го.

 

Додаток розроблений спільно з креативною студією Історія майбутнього, заснованою журналістом і письменником Михайлом Зигарем. Наразі додаток у вільному доступі в трьох мовних версіях: українській, англійській і російській.

 

Нагадаємо, 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Яру було розстріляно 33771 єврея-жителя Києва. Всього за роки окупації з 1941 по 1943 роки у Бабиному Яру загинуло до 100 тисяч осіб — євреїв,

ромів, а також українських націоналістів, військовополонених, пацієнтів психлікарні.

 

Відзначимо, недавно Меморіал Бабин Яр оцифрував 140 тисяч раніше засекречених документів про події в Києві в 1941-1943 роках.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар