В Україні відсутній не лише політичний, а й економічний суверенітет, – Скаршевський
25.4 C
Киев
22.06.2021
Політика

В Україні відсутній не лише політичний, а й економічний суверенітет, – Скаршевський

В Україні відсутній не лише політичний, а й економічний суверенітет, – Скаршевський

Віктор Скаршевський
Скріншот із відео

Щодо зовнішнього управління в Україні спостерігаються подвійні стандарти, каже експерт

В Україні відсутній не тільки політичний, а й економічний суверенітет: якщо переглянути меморандум з Міжнародним валютним фондом (МВФ), то можна побачити, що жодного економічного розвитку та підвищення рівня життя українських громадян найближчим часом не передбачається.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив економічний аналітик Віктор Скаршевський.

Гість студії, коментуючи напружену ситуацію у дипломатичних відносинах між Україною та Угорщиною через агітацію угорських посадовців у день місцевих виборів в Україні, нагадав, що Угорщина – єдина країна, яка заборонила в’їзд мільярдеру Джорджу Соросу. Віктор Скаршевський нагадав, що пан Сорос народився в Угорщині. За його словами, угорці добре знають, як Джордж Сорос і його структури можуть впливати на держави.

Гість ток-шоу зазначив, що стосовно зовнішнього управління в Україні спостерігаються подвійні стандарти.

«З приводу зовнішнього управління – подвійні стандарти. Якщо США нам вказують, що робити, або втручаються у наші справи – все нормально. Якщо хтось трошки порушив, інша країна, яка не входить у систему зовнішнього управління нашою країною, то тоді необхідно робити якісь дипломатичні виклики», – сказав експерт.

Віктор Скаршевський продовжив: «На жаль, не тільки політичний суверенітет в Україні відсутній, а й економічний суверенітет. Тому що не треба читати жодних програм уряду, навіть не затверджених ВРУ, можна просто взяти і відкрити меморандум з МВФ і побачити, що ніякого економічного розвитку, ніякого розвитку промисловості, ніякого розвитку експорту, ніякого підвищення рівня життя українських громадян найближчим часом не передбачається».

Нагадаємо, у суботу, 25 жовтня, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто закликав угорців Закарпаття підтримати на місцевих виборах політичну силу КМКС «Партія угорців України». 

Згодом Міністерство закордонних справ України заявило, що глибоко засмучене тим, як офіційний Будапешт «нахабно підтвердив своє пряме втручання у внутрішні справи України» через агітацію чиновників на місцевих виборах.

У понеділок, 26 жовтня, Міністерство закордонних справ України вручило послу Угорщини Іштвану Ійдярто ноту протесту через політичну агітацію угорських офіційних осіб на користь однієї з політичних партій на місцевих виборах України 25 жовтня 2020 року.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна заборонила в’їзд двом високопоставленим особам з Угорщини через агітацію в Закарпатській області під час місцевих виборів у минулі вихідні.

Источник

Залишити коментар