В Україні завершився ремонт єдиного криголама
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини України

В Україні завершився ремонт єдиного криголама

В Україні завершився ремонт єдиного криголама

Фото: АСРЗ Криголам «Капітан Білоусов» був спущений на воду в 1954 році

На криголамі «Капітан Білоусов» встановили аварійний дизель-генератор, очистили 600 м² підводної частини корпусу і провели дефектацію корпусу.

 

Азовський судноремонтний завод (АСРЗ) у Маріуполі провів ремонт і підготував до зимової навігації 2020 — 2021 року єдиний в Україні криголам «Капітан Білоусов». Про це повідомила прес-служба підприємства у вівторок, 10 листопада.

 

 

Зазначено, що судно ремонтували 40 днів (27 серпня — 31 жовтня). За цей час було очищено 600 м² підводної частини корпусу судна і проведена дефектація корпусу. Також провели механічну зачистку пошкоджених ділянок лакофарбового покриття.

 

На кораблі відремонтували конденсаційний насос і замінили ряд металоконструкцій і рамок ілюмінаторів.

 

«Від технічно справного стану цього унікального судна залежить ефективність і безпека судноплавства у всіх українських морських портах Азова, тому щорічно судновласник — Адміністрації морських портів України — планує судноремонт судна на базі АСРЗ», — розповіли в прес-службі АСРЗ.

 

На судні замінили 30 м трубопроводів і відремонтували систему управління рульової машини. Також встановили новий аварійний дизель-генератор CCFJ50Y-W потужністю 50 кВт. У компанії заявили, що це «ціла дизельна електростанція». Якщо з ладу вийде один з основних дизель-генераторів, то це обладнання допоможе підтримувати життєдіяльність криголама.

 

Криголам «Капітан Білоусов» був спущений на воду в 1954 році. Його побудували на верфі в Фінляндії. Це судно забезпечує проходження караванів суден в Азовському басейні по каналу Вугільної гавані і Азовського моря в разі промерзання моря і оголошення льодової кампанії. Щорічно на судні проводиться ремонт.

 

Раніше миколаївський завод Океан модернізував турецький суховантаж DREMORA 3. Роботи з подовження судна на 24 метри зайняли 140 днів, що майже вдвічі менше, ніж на турецьких верфях.

 

В Ізмаїлі побудували найбільшу баржу в Україні

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар