В української делегації в ПАРЄ нове керівництво
5 C
Киев
25.01.2021
Новини України

В української делегації в ПАРЄ нове керівництво

В української делегації в ПАРЄ нове керівництво

В українській делегації в ПАРЄ змінилося керівництво

Єлизавету Ясько на посаді змінила її колега по партії Слуга народу. При цьому кандидат на пост віце-президента ПАРЄ залишився колишнім.

 

Українська делегація в ПАРЄ обрала новим керівником народного депутата від Слуги народу Марію Мезенцеву. Про це написала заступник голови фракції Євгенія Кравчук у понеділок, 11 січня.

 

Мезенцева змінила на посту «слугу народу» Єлизавету Ясько. За словами Кравчук, так як перед Європою стоять нові виклики, то українській делегації потрібно теж змінити підходи і стратегію.

 

«Тому ми колективно вирішили, що реалізувати цю нову стратегію ми делегацією доручимо Марії Мезенцевій як людині, яку вже добре знають і в ПАРЄ, і в інших делегаціях і дипломатичних колах, з якими вона активно взаємодіяла ще до парламенту, займаючись міжнародною діяльністю», — пояснила Кравчук.

 

Водночас українська делегація вибрала кандидата на пост віце-президента ПАРЄ. Ним, як й у 2019 році, вибрали Олександра Мережка.

 

Нагадаємо, що українська делегація візьме участь у сесії ПАРЄ. За участь України в січневій сесії ПАРЄ виступили представники всіх фракцій, заявляла Ясько.

 

При цьому глава МЗС України Дмитро Кулеба говорив, що повернення РФ підірвало довіру до ПАРЄ. Кулеба обговорив з генсеком Ради Європи наслідки повернення російської делегації в ПАРЄ.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар