Вадим Рабінович: Дебют ОПЗЖ на місцевих виборах вдався - дебютант став переможцем
24.1 C
Киев
30.07.2021
Без рубрики

Вадим Рабінович: Дебют ОПЗЖ на місцевих виборах вдався — дебютант став переможцем

Вадим Рабінович: Дебют ОПЗЖ на місцевих виборах вдався - дебютант став переможцем

Вадим Рабінович
Фото з відкритих джерел

Результат, який показала політична партія «Опозиційна платформа — За життя» на місцевих виборах – це позитивна тенденція, особливо в умовах тотального злиття партії Порошенка з владою, влади з радикалами – всіх разом проти «Опозиційної платформи – за життя»». Незважаючи на те, що остаточних результатів ще немає, вже можна говорити про те, що Україна починає одужувати.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович на брифінгу за результатами місцевих виборів, які пройшли в Україні 25 жовтня 2020 року.

«Наша партія — «Опозиційна платформа — За життя» – виграла вибори в чотирьох обласних радах: Запорізькій, Миколаївській, Одеській і Херсонській, а також у двох областях, де нинішня влада поглумилася над людьми, позбавивши сотні тисяч виборців права голосу — основного права в демократичній державі. Навіть це «слугам» допомогло мало, і про це говорять такі дані: в 2019 році Партія Зеленського набрала 89,4% на Луганщині, а вже в цьому році вони набрали 5%. Ось результати ігор з людьми та ігор з Конституцією», — звернув увагу політик.

Крім того, продовжив Вадим Рабінович, «Опозиційна платформа — За життя» перемогла в 44 міських радах, в 9 районних, 21-22 мера міст.

Тим не менш, підрахунок голосів триває, його паралельно веде і партія «Опозиційна платформа — За життя».

«На жаль, ми отримуємо безліч тривожних новин з Одеської та Харківської областей. І тут я хочу звернутися до керівників виборчих комісій, які зараз займаються підробками: «Дорогі друзі, у вас різко змінюються результати на користь правлячої та інших партій. Але я вас просто попереджаю: вибори закінчуються, а життя триває… правоохоронні органи у нас працюють і, повірте мені, це може закінчитися дуже погано в першу чергу для вас! Не розмінюйте своє майбутнє на ті «30 срібняків», які вам хтось пообіцяв. Не може 36% різко перетвориться на 28%! Не грайтеся, — це погано скінчиться!», — попередив Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку, продовжив співголова партії «Опозиційна платформа — За життя», «в умовах тотального злиття партії Порошенка з владою, влади з радикалами — всіх разом проти «ОПЗЖ», — ми з вами перемогли! Ми побачили симптоми одужання України. Цей результат — не ознака повного одужання, але відсутність в радах всяких банд і повна перемога «ОПЗЖ» — це, безумовно, позитивна тенденція!» — підкреслив політик.

«Я можу довго говорити про наші перемоги, але все ж скажу інше: сьогодні багато хто так і не зрозумів, що місцеві вибори – це була «проба пера» нашої партії. Я чув заяви представників «слуг», мовляв, вони перший раз брали участь у місцевих виборах. Але і ми — «ОПЗЖ» – теж вперше», — підкреслив парламентар.

Політик нагадав, що партія «За життя» – це був окремий політичний проект, який очолював Вадим Рабінович.

«Потім до нього приєднався Віктор Володимирович Медведчук і разом ми створили сильну партію національного масштабу. Потім до нас приєдналася частина депутатів, що вийшли з інших політичних груп, зокрема, Юрій Анатолійович Бойко (він став співголовою) і багато інших. Таким чином була сформована політична партія «Опозиційна платформа — За життя», яка ніколи ще не брала участі в місцевих виборах, яка мала «нуль» у всіх радах, а сьогодні ми – лідируюча партія в країні. І це має перевернути свідомість у представників влади!», — вважає Вадим Рабінович.

Політик привітав усіх виборців, які на місцевих виборах віддали свій голос за партію «ОПЗЖ».

«Я низько вклоняюся їм, але разом з тим хочу сказати – робота ще не закінчена. Так, ми стали лідируючі силою. Так, ми показали абсолютну перевагу на південному сході країни. Так, ми довели правлячому режиму, що потрібно виконувати свої передвиборчі обіцянки. Але нас ще чекає боротьба — ми повинні отримати більшість, щоб припинити вакханалію руйнування держави і вбивства України», – закликав Вадим Рабінович.

Ще одним позитивним результатами місцевих виборів-2020 народний депутат назвав «абсолютну поразку угруповань, «нацкорпусів», представники яких стверджували, що саме вони представляють народ України».

«Жодне місто, жодна область за них не проголосувала. Це означає, що вони — не політичні сили, а бандформування! Ті 10-15 молодиків, які тільки те й робили, що прикривалися прапорами, сьогодні пішли в небутті, і ті, хто вбивають людей в автобусах, — це не патріоти, а бандити порушують закон!», — заявив Вадим Рабінович.

Говорив співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» і про неприємні моменти.

«У цих виборах є і сумний підсумок: вперше за багато років спостережна місія ОБСЄ зафіксувала під час виборів численні грубі порушення. Представники ОБСЄ дійшли висновку, що порушення виходили від президента. Зокрема, його «П’ять питань» були розцінені як порушення демократичних норм», – звернув увагу Вадим Рабінович.

Політик зізнався, що він дуже хотів би, щоб Зеленський його партія «Слуга народу» після цих виборів зробили відповідні висновки.

«Закон повинен бути один для всіх, і це потрібно не просто обіцяти, а виконувати. Не можна влаштовувати телешоу на виборчих дільницях, посилати дітей з запитальниками на вибори, а потрібно будувати країну і виконувати передвиборчі обіцянки!», — підкреслив народний депутат.

У будь – якому випадку партія «Опозиційна платформа — За життя» з оптимізмом дивиться в майбутнє, готується до формування міських і обласних рад, а також створює структуру, яка буде стежити за виконанням передвиборних обіцянок, даних партійцями в регіонах.

«Ми це робимо для того, щоб раптом не вийшло так, що наші представники, нехай навіть у найменших населених пунктах, розчаровували громадян на місцях. Цього не повинно бути і саме ми повинні показати, як будувати ефективну, працюючу систему! Ці вибори для нас-це дебют, який вдався. Завжди приємно ставати переможцем! Приємно мені, приємно нашим виборцям і, думаю, приємно всім здоровим людям нашої країни», – резюмував Вадим Рабінович.

 

Источник

Залишити коментар