Вадим Рабінович: Нам треба одужувати швидше, поки "зелена" влада не сперла все!
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

Вадим Рабінович: Нам треба одужувати швидше, поки «зелена» влада не сперла все!

Вадим Рабінович: Нам треба одужувати швидше, поки "зелена" влада не сперла все!

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Не можна грати на чужому полі і перемагати. Не можна обманювати своїх виборців і перемагати! І це довели місцеві вибори. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович на брифінгу 28 жовтня, присвяченому результатам місцевих виборів, які відбулися в Україні 25 жовтня.

Політик вважає, що пропрезидентська партія не впоралася з поставленим перед собою завданням.

«Партія «Слуга народу», яка спочатку претендувала на зшивання країни, з цим завданням не впоралася. З перших днів роботи у Верховній Раді пропрезидентська сила почала працювати на електорат Порошенка, і в результаті навіть у Львові опинилася поза рамками міської ради. І це зрозуміло: не можна грати на чужому полі і перемагати, як і не можна обманювати своїх виборців і перемагати! Таким чином, «зелені» втратили південний схід, тому що немає миру і всього іншого, а захід – не придбали, тому що не розуміють психологію людей, що живуть в цих регіонах…» – пояснив народний депутат, зауваживши, що «коли ти взагалі не розумієш, на якого виборця ти спираєшся, то отримуєш, чого заслуговуєш».

Вадим Рабінович вважає, що «слуги народу» «за інерцією «доїхали» до свого результату – просто тому, що не всі люди ще готові визнати помилковим свій торішній вибір…».

«Всі ми, в тому числі і я, очікували, що «зелені» зшиють країну, що вони встановлять мир, встановлять народовладдя, виведуть країну з економічної прірви, дадуть зарплати по 4 тисячі доларів і так далі. Але звелося все виключно до працевлаштування кумів. І виборці це оцінили відповідним чином!..» — зауважив співголова партії «Опозиційна платформа — За життя».

Вадим Рабінович зауважив, що відтоді, як пройшли місцеві вибори, він не чув заяв президента Володимира Зеленського.

«І сьогодні, в день визволення України від фашистів, глава держави вперше не прийшов на покладання квітів. Він надіслав двох солдатів, які це зробили за нього! Я вважаю, що це велика і серйозна ганьба, а також неповага до ветеранів і пам’яті загиблих за звільнення України у Великій Вітчизняній війні», – з жалем констатував політик.

Повертаючись до питання, що, хто і як може зшити країну, Вадим Рабінович констатував: «Жодна партія не зшиє країну – її об’єднає ситуація. В умовах, коли в перший день після виборів газ для населення подорожчав на 45%, електроенергія – на 86%, а вода – на 47%, країну зшити складно. Якщо не думаєш головою і вже платити нічим, то інше місце допоможе! Зшити країну вдасться тоді, коли ми повернемося до тих, хто зможе знизити тарифи, а не тільки підвищувати!».

При цьому, продовжив політик, в умовах глибокої економічної кризи, всупереч громадській думці, уряд України знову зняв обмеження на мегазарплати чиновникам і іноземним прилипалам.

«Владу не цікавить думку українців – її, на жаль, цікавить тільки думка її зарубіжних покровителів! Коли люди не зможуть отримувати пенсії, як вже попередив прем’єр Шмигаль, коли зарплат вже остаточно ні на що не вистачить, а члени наглядових рад все так само будуть отримувати сотні тисяч, це і почне «зшивати» країну», – вважає Вадим Рабінович.

«Зшиє країну і «боротьба» влади з пандемією, профільний фонд якого витрачений на що завгодно, крім боротьби з епідемією! Так, 61% цього фонду витрачено на ремонт доріг у Львівській області, 20% – на реставрацію корпусу Львівського університету, 7% – на курси підвищення кваліфікації пілотів, 6% – на інші реставраційні роботи. Люди, які стоять у черзі, яким не вистачає кисню в лікарнях, знайте: ваші гроші спрямовані не на порятунок ваших життів, а на ремонт доріг у Львові! Всю країну протиставили Львову! Ми повинні вмирати, а там будуть на «ковідні» гроші будувати дороги! І це має зшити країну! Відкрийте, нарешті, очі!» — закликав народний депутат.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» звернувся до українців:

«Дорогі друзі, ми робимо, що можемо. Але і ви повинні зрозуміти: якщо ви наймаєте на роботу управляти бюджетом – нашим загальним статком – злодіїв, тупих людей, які ненавидять свою країну, то ми завжди будемо жити в злиднях і бідності… Слава богу, що багато хто почав це розуміти, і це видно за результатами місцевих виборів. Але нам потрібно одужувати швидше, поки вони тупо не сперли все. Подивіться, коли чиновник з Офісу президента йде у відставку, він відразу ж їде до себе в маєток в Англію, Францію, Італію … так бути не повинно! Перемога буде за нами! У цей день – 28 жовтня – був розгромлений фашизм, і в цей день ми, підраховуючи результати, бачимо, що ми починаємо перемагати і в новій реальності. З перемогою нас усіх!» — резюмував Вадим Рабінович.

 

Источник

Залишити коментар