Вакцина J&J і тромбози: ЄС починає перевірку
14.7 C
Киев
12.05.2021
Новини світу

Вакцина J&J і тромбози: ЄС починає перевірку

Вакцина J&J і тромбози: ЄС починає перевірку

Фото: David Zalubowski / AP У ЄС перевірять інформацію про вакцину Johnson & Johnson

EMA перевірить повідомлення про те, що у щеплених від коронавірусу препаратом J&J у США проявилися побічні ефекти.

 

Європейське агентство лікарських засобів (EMA) перевірить інформацію про можливі тяжкі побічні ефекти вакцини Johnson & Johnson, перш ніж препарат дійсно почнуть застосовувати в Євросоюзі. Про це EMA повідомило у п’ятницю, 9 квітня.

 

Як уточнюється в повідомленні агентства, йдеться про виникнення тромбозів після щеплення. Вакцина американської фармкомпанії Johnson & Johnson отримала допуск Єврокомісії для використання в ЄС в березні цього року.

 

Повідомлення про побічні ефекти від J&J у США

 

Раніше, 8 квітня, повідомлялося, що в американському штаті Північна Кароліна пункт вакцинації проти COVID-19 був тимчасово закритий після того, як у кількох людей виявилися побічні ефекти після щеплення вакциною J&J. Днем раніше такі ж заходи ввели у місті Денвер, де пацієнти після щеплення цим препаратом скаржилися на запаморочення і нудоту.

 

Переваги вакцини J&J

 

На відміну від більшості інших вакцин, щеплення препаратом J&J повинно бути зроблено тільки один раз, тому доступ до вакцини можуть отримати більше людей. Крім того, для зберігання і транспортування вакцини J&J не потрібні наднизькі температури. Подібно вакцинам AstraZeneca і Супутник V, препарат J&J є векторною вакциною.

 

Американське Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) зареєструвало вакцину J&J у лютому 2021 року. Результати 3-ї фази клінічних випробувань вказують на те, що цей препарат зменшує ризик захворювання на коронавірус середнього та тяжкого ступеня на 66% після чотирьох тижнів з моменту вакцинації.

 

Бореться з мутаціями. ВООЗ рекомендує вакцину J&J

 

Джерело: Російська служба DW

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар