Вакцинація проти коронавірусу: в Берліні черги
-10.7 C
Киев
20.01.2021
Новини світу

Вакцинація проти коронавірусу: в Берліні черги

Вакцинація проти коронавірусу: в Берліні черги

Фото: DPA У Берліні розташовано шість стаціонарних центрів з вакцинації

Ще до відкриття стаціонарного центру вакцинації у столичному районі Трептов о 14-ій годині десятки людей вишикувались у чергу на щеплення від коронавірусу

У Берліні в неділю, 27 грудня, о 14-ій годині для проведення масової вакцинації проти коронавірусу відкрилися двері концертного комплексу «Арена Берлін», що у районі Трептов.

Як повідомляє агенція dpa, ще до початку роботи центру з вакцинації перед входом утворилися черги з людей, які відносяться до категорії осіб, котрі мають першими отримати щеплення від COVID-19. Це лікарі, медсестри та співробітники будинків для людей похилого віку.

Щеплення проводиться у комплексі, де встановлені 80 кабін для вакцинації. Як повідомляється, це найбільший центр з проведення вакцинації у Берліні. Загалом у німецькій столиці розташовано шість стаціонарних центрів з вакцинації, але коли розпочнуть роботу інші, наразі не відомо.

Вакцинація проти коронавірусу: в Берліні черги

 Кабіни для щеплення у комплексі «Арена Берлін»

 

Одна з перших, хто отримав щеплення, — 101-річна берлінка

Однією з перших у Берліні, хто отримав щеплення проти коронавірусу, стала 101-річна жінка з одного з будинків для людей похилого віку. Щеплення у таких установах проводиться спеціально утвореними мобільними групами.

Столична влада повідомила мешканців Берліна про те, що запрошення на вакцинацію у стаціонарні центри з вакцинації громадяни отримуватимуть поштою. Поштові запрошення попередньо отримуватимуть і мешканці федеральних земель Мекленбург-Передня Померанія і Гамбург. В інших федеральних землях діятимуть інші правила запрошення на вакцинацію — від телефонних центрів до онлайн-платформ, на яких жителям земель можна буде узгодити дату і час вакцинації.

Як повідомлялось, 27 грудня у державах-членах ЄС почалась масова вакцинація проти коронавірусу. Втім, в Німеччині перші щеплення від коронавірусу зробили уже напередодні — мешканцям та персоналу одного з будинків для престарілих у місті Гальберштадт, що в землі Саксонія-Ангальт. Керівник цієї розташованої на сході Німеччини установи пояснив, що «кожен день очікування — це забагато».

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар