-10.8 C
Киев
07.02.2021
Новини світу

Ведуть уже 40 років. Вийшла книга про зв’язок Трампа з КДБ

Ведуть уже 40 років. Вийшла книга про зв'язок Трампа з КДБ

На Трампа знову нарили компромат

Зв’язок Трампа з Росією почався в 1976 році, коли він вирішив перейти від будівництва нерухомості у Квінсі в Манхеттен, стверджує письменник Крейг Унгер.

 

У США вийшла книга письменника Крейга Унгера Американський компромат: як КДБ розробляв Дональда Трампа та інші історії про секс, жадібність, владу і зраду.

 

Унгер — журналіст і автор шести книг, у тому числі бестселерів The New York Times Дім Буша, Дім Сауда і Дім Трампа, Дім Путіна.

 

Видання Daily Mail наводить витяги з нової книги Унгера про зв’язки колишнього президента США з КДБ. 

 

 

Одруження

 

Спостереження за Трампом почалося в 1977 році, коли він одружився з Іваною Зельнічковою, громадянкою Чехії з району, де сили таємної поліції були в союзі з КДБ, стверджує Унгер.

 

Трамп уже тоді говорив про те, що одного разу захоче стати президентом. Імовірно, КДБ почав придивлятися до Трампа, тому що той був «марнославним, самозакоханим, дуже сприйнятливим до лестощів і жадібним».

 

 

Український продавець

 

Унгер стверджує, що зв’язок Трампа з СРСР почався в 1976 році, коли він вирішив перейти від будівництва нерухомості у Квінсі в Манхеттен. Трамп заплатив всього один долар за покупку старого занедбаного готелю Commodore поруч з Центральним вокзалом у Нью-Йорку на 42-й і Парк-авеню. Перетворення цього тлінного монстра в Grand Hyatt New York дає ключ до першої зустрічі Трампа із Совєтами, коли він відправився в центр міста в магазин Joy-Lud Electronics на П’ятій авеню і 23-й вулиці, щоб закупити сотні телевізорів для свого нового готелю.

 

Співвласник магазину Семен «Сем» Кіслін, український єврей, емігрував на Манхеттен з Одеси в 1972 році і повісив на вхідних дверях свого магазину табличку з написом Ми говоримо по-російськи. Кіслін володів магазином разом з іншим радянським емігрантом Таміром Сапіром і продавав електронне обладнання радянським дипломатам, співробітникам КДБ і членам Політбюро, які поверталися в Радянський Союз, тому що все воно було адаптовано до PAL, технічного стандарту, що використовується в Європі і Росії. Joy-Lud був єдиним місцем, де можна було купити електронне обладнання і товари народного споживання, щоб вивезти їх у Радянський Союз. Трамп узяв телевізори в кредит і повернув Кісліну гроші через 30 днів.

 

Автор задається питанням, навіщо Grand Hyatt знадобилися телевізори з подвійними системами, що дозволяють приймати передачі на Радянський Союз, але відповідь загубилася в часі.

 

В Одесі Кіслін завідував знаменитим магазином свіжих продуктів. Колишній офіцер КДБ Юрій Швець повідомив автору книги, що якийсь єврейський чоловік, завідувач магазину свіжих продуктів, мав бути завербований КДБ. Угода полягала в тому, що якщо Кіслін хотів емігрувати з Радянського Союзу, він повинен був підписати зобов’язання співпрацювати з КДБ.

 

Магазин Кісліна «використовувався КДБ для ініціювання спроб взаємодії з потенційними активами», пише Унгер.

 

Роки по тому Кіслін спростував будь-які зв’язки з російською мафією. Однак він залишався поруч із Трампом і пожертвував більше 40 млн доларів на виборчі кампанії Руді Джуліані на пост мера Нью-Йорка в 1993 і 1997 роках.

 

 

Зв’язок через дівчат

 

Окремо Унгер пише про знайомство Трампа з Джеффрі Епштейном, батько якого був співробітником муніципального департаменту парків Коні-Айленда, нажив сотні мільйонів доларів, володів розкішними будинками по всьому світу і жив у двох милях від маєтку Трампа Мар-а-Лаго в Палм-Біч.

 

У будинку Епшnейна бувало чимало жінок і молодих дівчат, десятки з них підліткового віку, яких Епштейн за допомогою колишньої подруги Гіслейн Максвелл передавав, як сувеніри на вечірку, найвпливовішим чоловікам у світі. «Весь цей час Епштейн таємно записував їхні дії, і ці записи давали купу компромату, важелів впливу і тиску», — стверджує Унгер.

 

«Олігархи-мільярдери переправляли дівчат-підлітків з Росії та України. За твердженням автора, російських моделей і учасниць конкурсів краси привозили на літаку, і Епштейн, і Гіслейн, як його помічниця, маніпулювали ними в сексуальних цілях», — йдеться в книзі.

 

Трамп нібито відповів на запрошення Джеффрі і Гіслейн. У Мар-а-Лаго для участі в конкурсі за право з’явитися на сторінках календаря привезли 28 молодих жінок, і єдиними гостями-чоловіками були Трамп і Епштейн.

 

Епштейн стверджував, що саме він познайомив Меланією з Трампом. Після 17 років дружби близькі друзі назавжди розійшлися в 2004 році.

 

У 2019 році Епштейн наклав на себе руки у в’язниці Нью-Йорка, куди потрапив за звинуваченням у сексуальній нарузі над десятками юних дівчат у віці від 14 років. Він заперечував усі звинувачення.

 

У 2008 році 66-річний фінансист уже був засуджений за злочини сексуального характеру у Флориді: тоді його визнали винним у залученні неповнолітньої до заняття проституцією.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар