Велика Британія підтримала створення Кримської платформи, - МЗС
18.9 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

Велика Британія підтримала створення Кримської платформи, — МЗС

Велика Британія підтримала створення Кримської платформи, - МЗС


Фото з відкритих джерел

Посол Британії підкреслила, что Королівство залишається відданим захисту територіальної цілісності України

Велика Британія заявила про готовність приєднається до консультацій з питання концепції створення платформи з деокупації Криму. Про це повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова у своєму Twitter.

За її словами, посол Британії Мелінда Сіммонс підтримала концепцію Кримської платформи, додавши, що Королівство залишається відданим захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

«Була рада зустрічі з послом Великої Британії Меліндою Сіммонс. Висловила вдячність за підтримку України на двосторонньому рівні, про що засвідчив нещодавній візит президента України до Британії, та в рамках міжнародних організацій. Сполучене Королівство підтримує концепцію Кримської платформи і відкрита до консультацій», — написала Джапарова.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави МЗС Еміне Джапарова заявила, що Міністерство закордонних справ України розпочинає новий етап взаємодії з міжнародними партнерами щодо Кримської платформи. Дії буде спрямовано на подальші кроки з деокупації Криму. 

Источник

Залишити коментар