Верховна Рада швидко відреагує на рішення КСУ про скасування електронних декларацій, - Разумков
22 C
Киев
31.07.2021
Без рубрики

Верховна Рада швидко відреагує на рішення КСУ про скасування електронних декларацій, — Разумков

Верховна Рада швидко відреагує на рішення КСУ про скасування електронних декларацій, - Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков


УНІАН

За його словами, такий крок негативно вплине на вертикаль місцевого самоврядування

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент швидко відреагує на рішення Конституційного суду про скасування електронного декларування і на законодавчому рівні зробить усе, щоб цей механізм продовжував працювати. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» з Берліну, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я переконаний, що досить швидко буде реакція і з боку парламенту, і з боку президента, й ми вирішуватимемо, найімовірніше, на законодавчому рівні допрацьовуватимемо ті механізми, які існують сьогодні для того, щоб ця система продовжувала працювати, тому що дозволити сьогодні собі її зруйнувати не може ні влада, ні держава загалом», — зазначив спікер.

Також він наголосив, що це питання важливо врегулювати й у зв’язку із заявою НАЗК про те, що через рішення КС неможливо проводити спецперевірки під час призначення людей на посади до керівництва органів місцевої влади.

За словами Разумкова, така ситуація паралізує вертикаль місцевого самоврядування, а в умовах децентралізації це призведе до розбалансування вертикалі влади в державі. Спікер запевнив, що це питання буде врегульовано «в досить швидкому режимі».

Нагадаємо, напередодні Конституційний суд України скасував право Національного агентства з питань запобігання корупції перевіряти декларації і виявляти конфлікт інтересів. 

Пізніше у НАЗК заявили, що закривають реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду. 

Источник

Залишити коментар