Виборець "Слуги народу" розчарований, – Бужанський про місцеві вибори
23.7 C
Киев
25.06.2021
Політика

Виборець «Слуги народу» розчарований, – Бужанський про місцеві вибори

Виборець "Слуги народу" розчарований, – Бужанський про місцеві вибори

Макс Бужанський
Фото з відкритих джерел

Треба винести уроки з помилок і почати виконувати ту програму, з якою партія пішла на вибори рік тому, заявив нардеп

Під час місцевих виборів виборець «Слуги народу» висловив протест проти того, як партія провела цей рік у владі.

Про це в ефірі ток-шоу «Ми всі – українці» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Максим Бужанський.

Гість студії нагадав, що партія «Слуга народу» по Україні набрала найвищий відсоток, водночас, він визнав, що виборець цієї політичної сили розчарований. Він пояснив, чому так сталося.

«Було дуже багато речей, які ми були зобов’язані зробити, прийшовши до влади. Як мінімум, піддати ревізії той же закон про мову. Як мінімум, сформувати виразну, яка відповідає Конституції, яка відповідає європейським нормам, відповідну, врешті-решт, до суспільного запиту гуманітарну політику. Я її не спостерігаю, якщо чесно. Можуть бути успіхи в економіці, можуть бути провали, можуть бути якісь проблеми, пов’язані з тарифною політикою, з податковою, з якою завгодно. Без гуманітарної політики, без того, як визначає і ідентифікує себе суспільство, як люди бачать один в одному громадянина або ворога, як це нам дарував Петро Олексійович, країна не може розвиватися. Я вважаю, що, насамперед, саме це послужило причиною розчарування виборців», – сказав нардеп.

Максим Бужанський зауважив, що виборці від політичної сили до інших не пішли.

«Однак у більшості своїй він (виборець. – Ред.) нікуди не подівся, він не перейшов до інших політичних сил. Але він не голосував за те, що йому запропонували», – зазначив він.

Парламентар підсумував: «Це був протест проти того, як партія провела цей рік у владі. Незворотний цей процес? Ні, це не незворотний процес. Можна сісти, зробити висновки, винести уроки з помилок і почати виконувати ту програму, з якою партія пішла на вибори рік тому».

Нагадаємо, місцеві вибори відбулися 25 жовтня 2020 року. Обирали депутатів рад усіх рівнів, голів об’єднаних територіальних громад і старост. У містах з кількістю виборців понад 10 000 вперше застосували пропорційну систему виборів з відкритими списками. Виборець мав проголосувати як за партію, так і за кандидата в партійному списку.

Як повідомляли, представники партії «Слуга народу» здобувають 206 посад голів об’єднаних територіальних громад. Такими є дані паралельного підрахунку голосів, проведеного партією.

Источник

Залишити коментар