Вибори президента США: Як відбувається підрахунок голосів
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

Вибори президента США: Як відбувається підрахунок голосів

Вибори президента США: Як відбувається підрахунок голосів

Телеведучий Олександр Сказкін
Скріншот із відео

На цей час ситуація біля Білого дому спокійна

Після 2016 року, коли чимало засобів масової інформації проголосили Гілларі Клінтон президенткою США, а потім виявилося, що це не так, ЗМІ у США стали обережніше ставитися до цифр щодо підрахунку голосів на президентських виборах.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення з Вашингтона зазначив телеведучий Олександр Сказкін.

Телеведучий, який на момент прямого включення перебував біля Білого дому, зазначив, що ситуація там спокійна, людей обмаль. Щоправда, якийсь чоловік вийшов із мегафоном і почав читати проповіді, проте після розмови з поліцейськими припинив це робити.

Олександр Сказкін розповів про попередні результати підрахунку голосів на президентських виборах у США. Він зазначив, що дивна ситуація, зокрема, складається біля виборчого центру у Марікопі, в Аризоні. У будівлі підраховували близько 400 тисяч голосів, проте переможцем у ЗМІ оголосили Джо Байдена, тож прийшли протестувальники – прибічники Дональда Трампа. У підсумку вирішили, що цей центр зачинять, додав телеведучий.

«У цілому, нагадаю, що перехопив лідерство Джо Байден у Мічигані та Вісконсині. Поки що невизначена ситуація у чотирьох штатах. До речі, не всі бюлетені ще враховані, які надсилали поштою виборці. У виборчій комісії Аляски повідомили, що рахуватимуть їх упродовж всього тижня. У Пенсильванії попередили, що підрахунок може затягнутися аж до п’ятниці, а в Неваді підрахунок взагалі призупинили, повідомивши, що поновлять його тільки через добу», – зазначив Олександр Сказкін.

Телеведучий зазначив, що, на відміну від повідомлень у європейських ЗМІ, ключові ЗМІ США дають дещо «застарілі» дані щодо підрахунку голосів.

«Тому що після 2016 року, коли багато хто зі ЗМІ проголосили Гілларі Клінтон президенткою США, а потім виявилося, що це не так, вони стали більш обережно ставитися до цих цифр, їх перевіряють кілька разів, поки не надійдуть остаточні підтвердження по тому чи іншому округу, по тому чи іншому штату, і не стануть абсолютно зрозумілі остаточні цифри, вони їх не вносять до своєї турнірної таблиці», – додав Олександр Сказкін.

Телеведучий також розповів про окремі особливості волевиявлення у США. Зокрема, виборець не обов’язково має приходити до дільниці у тому районі, де він проживає, а може прийти до будь-якої попередньо про це не попереджаючи та не реєструючись, а для ідентифікації достатньо навіть посвідчення водія.

Нагадаємо, 3 листопада у Сполучених Штатах відбулися вибори президента та віцепрем’єра. Американці обирали 35 сенаторів, 435 членів Палати представників, 13 губернаторів та місцеві органи влади.

Як повідомляли, рекордні понад 100 млн виборців достроково проголосували на виборах президента США до дня виборів.

Більше на цю тему читайте тут: «Судний день» у США: Американці готуються до протистоянь на вулицях».

Источник

Залишити коментар