Від влади українці досі так і не почули, у чому КСУ перевищив свої повноваження, – Розенко
13.3 C
Киев
26.09.2022
Політика

Від влади українці досі так і не почули, у чому КСУ перевищив свої повноваження, – Розенко

Від влади українці досі так і не почули, у чому КСУ перевищив свої повноваження, – Розенко

Віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко
Скріншот відео

Юридичної оцінки до цього часу немає, каже ексвіцепрем’єр

Українці досі так і не почули від чинної влади, у чому Конституційний суд України перевищив свої повноваження.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Павло Розенко прокоментував ситуацію, яка склалася сьогодні навколо Конституційного суду України. На його думку, чинна влада і президент України Володимир Зеленський перед тим, як у чомусь звинувачувати КСУ, повинні були спочатку пояснити українцям у юридичній площині, чим рішення КСУ є юридично невиправданим.

«Але зверніть увагу: до цього часу від Зеленського, від його геніальних юристів юридичної оцінки не бачимо. Ми чуємо розповіді про те, що нам не дадуть грошей, що МВФ припинить фінансування, що у нас заберуть безвіз, що у нас там катастрофа, про якусь там узурпацію влади з боку КСУ… Тобто нам розказують про все, що завгодно, лише не про те, чим, власне, КСУ перевищив свої повноваження», – сказав Павло Розенко.

На його думку, очільник держави у цій ситуації вирішує два основні питання. Перше – це намагається покращити рейтинги, адже під час місцевих виборів партія «Слуга народу» зазнала нищівної поразки.

«І друге, це, безумовно, питання, яке я вважаю також пріоритетним для нього, – це все ж таки повна концентрація або, я би сказав, узурпація всієї влади в Україні в Офісі президента», – сказав Павло Розенко.

Нагадаємо, 29 жовтня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, згідно з яким повинні припинитися повноваження всіх суддів Конституційного суду України. За словами президента, рішення КСУ про неконституційність кримінальної відповідальності за недостовірне декларування «нікчемне» і ухвалене в умовах реального конфлікту інтересів.

Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький вважає законопроєкт президента Володимира Зеленського щодо перезавантаження КСУ конституційним переворотом.

Источник

Залишити коментар