Військові з Естонії прибули на кордон Польщі та Білорусі
21.01.2022
Новини світу

Військові з Естонії прибули на кордон Польщі та Білорусі

Військові з Естонії прибули на кордон Польщі та Білорусі

Фото: Facebook/MinisterstwoObrony Зведення огорожі естонськими військовослужбовцями

Естонські військові інженери разом із польськими колегами зводять огорожу, яка завадить мігрантам проникнути до ЄС.

 

Службовці Збройних Сил Естонії прибули на польсько-білоруський кордон для надання допомоги військовим Польщі. Про це повідомляє міноборона цієї країни.

 

«Естонські солдати підтримують солдатів з Польщі на польсько-білоруському кордоні. У їхнє завдання входить зведення та ремонт тимчасових загороджень», — йдеться у повідомленні.

 

Так, на кордон прибули інженери естонського скаутського батальйону та інженери-резервісти двох піхотних бригад. Вони разом із солдатами польської Залізної дивізії зводять загородження.

 

 

«До польських прапорів на кордоні приєдналися естонські. Разом захищаємо кордон від нелегальної міграції. Наші союзники підтримують нас у будівництві тимчасового паркану. Разом ми сильніші!», — повідомляє прес-служба 18-ї механізованої дивізії Тадеуша Бука (Залізна дивізія).

 

Міграційна криза: Чехія направить до Польщі військових

 

Раніше повідомлялося, що білоруські силовики допомагають мігрантам проривати кордон. Вночі прикордонники засліплювали польську поліцію, яка охороняла кордон, стробоскопами та лазерами, доки мігранти намагалися прорватися на територію ЄС.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар