Віктор Медведчук: "Ми робимо все, щоб зберегти пам'ять про подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни"
24.2 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Віктор Медведчук: «Ми робимо все, щоб зберегти пам’ять про подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни»

Віктор Медведчук запевнив, що «Опозиційна платформа – За життя» робить все можливе для збереження пам’яті

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Лідери партії «Опозиційна платформа – За життя» у Кривому Розі взяли участь в урочистих заходах з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

«Сьогодні ми разом з керівництвом обласної та міської партійної організації прибули на це свято, щоб підкреслити нашу пам’ять про загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни, – заявив у вітальній промові народний депутат, голова політради партії «опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук. — Вітаю всіх вас, шановні друзі, колеги, учасники бойових дій, ветерани Великої Вітчизняної війни, з великим святом – святом визволення України від німецько-фашистських загарбників».

Політик нагадав, що, незважаючи на опір нинішньої влади і праворадикальних організацій, на їх спроби переписати історію і замовкнути подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни, партія «Опозиційна платформа – За життя» щороку 9 травня організовує святкування великого Дня Перемоги, вшановує пам’ять загиблих, вшановує ветеранів.

«Тут, з вуст керівника ветеранської організації, прозвучали гіркі для нас слова про те, як зневажається пам’ять про перемогу у Великій Вітчизняній війні, як намагаються переписати історію війни, стерти з пам’яті заслуги переможців і великий подвиг, здійснений радянським народом, українцями, мільйони яких загинули в роки Великої Вітчизняної, – сказав він. — Тому саме 9 травня «опозиційна платформа — за життя» оголосила про створення громадського руху «Український фронт захисту історичної пам’яті», який повинен зберегти в пам’яті поколінь найбільший подвиг XX століття, здійснений радянським народом, українцями у складі Радянського народу, учасниками бойових дій і тими, хто кував велику перемогу в тилу».

Віктор Медведчук запевнив, що «Опозиційна платформа – за життя» робить все можливе для збереження пам’яті про подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни.

«Ми робимо все необхідне, щоб припинити спроби провокаторів, які намагаються переписати історію, – заявив політик. — Упевнений, що нам під силу не просто не забути той найбільший подвиг, а й передати майбутнім поколінням, що сталося 9 травня 1945 року, що було 28 жовтня 1944 року, якою ціною була досягнута ця перемога. Ми про це пам’ятаємо і будемо пам’ятати».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар