Віктор Медведчук: Відсутність досі остаточних результатів виборів – це правове свавілля влади
11.3 C
Киев
06.05.2021
Політика

Віктор Медведчук: Відсутність досі остаточних результатів виборів – це правове свавілля влади

Віктор Медведчук: Відсутність досі остаточних результатів виборів – це правове свавілля влади

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Відсутність остаточних результатів виборів, що відбулися в Україні майже два тижні тому, – це свідчення масових фальсифікацій в ході виборчої кампанії і повного провалу обіцяної діджиталізації, на якій півтора роки піарилася влада. Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

«Влада півтора року розповідала нам про діджиталізацію, про «країну в смартфоні». А в Україні одинадцятий день рахують голоси виборців. І хоча завтра фактично останній день, коли мають бути підведені підсумки виборів, ми ще не бачимо краю цієї виборчої кампанії, – зазначив політик. — Це повне правове свавілля».

Віктор Медведчук упевнений: затримка з оголошенням результатів виборів до місцевих рад і виборів мерів свідчить про провал провладної політсили і спроби влади сфальсифікувати підсумки волевиявлення українців.

«Це демонстрація безсилля влади, безсилля місцевої влади, безсилля центральних органів влади. Такого, як відбувається сьогодні, точно ніколи не було: масові фальсифікації, перерахунки голосів, переписування протоколів, непідведення підсумків. Коментувати це інтелігентно, без нецензурної лайки, просто не можна», – заявив народний депутат.

Як зазначив політик, влада скомпрометувала себе, розписалася у власній неспроможності, нездатності управляти державою, а минула виборча кампанія лише оголила цю проблему.

«На сьогоднішній день ми повністю втратили питання, які пов’язані з державним управлінням. Тільки негативні оцінки, і говорити по-іншому про це не можна», – підсумував Віктор Медведчук.

Источник

Залишити коментар