Віктор Медведчук заявив, що Кабмін відновлює величезні виплати членам наглядових рад
17.7 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Віктор Медведчук заявив, що Кабмін відновлює величезні виплати членам наглядових рад

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Свято демократії закінчено. Захід «дотиснув» київську владу: небачені преференції для варягів, введених в керівні органи українських держпідприємств, відновлені. Як тільки пройшли вибори, уряд Шмигаля своєю постановою від 26 жовтня 2020 року № 996 «Деякі питання оплати праці керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядової ради суб’єктів господарювання державного сектора економіки» скасував карантинне обмеження розміру зарплат керівників та членів наглядових рад, поставлених контролювати державну політику Києва в інтересах кредиторів і тримати на короткому повідку українську владу. Поновлюються виплати мільйонних винагород і сотень тисяч премій нав’язаним Заходом іноземним агентам на стратегічних підприємствах України, в найбільших держбанках і концернах.

Фактично МВФ, Вашингтон і Брюссель закріпили свій контроль над економікою нашої країни, підтвердивши факт неприкритого управління Зе-владою. При цьому не викликає сумнівів, що виконувати «хотілки» соросят уряд буде за рахунок пересічних українських громадян. Вишукуючи Додаткові ресурси в дірявому бюджеті, влада, як завжди, не придумала нічого іншого, окрім як обібрати власний народ.

Перший крок у цьому напрямку вже зроблено-з листопада в черговий раз підвищується вартість газу для побутових споживачів. Якщо у вересні 2020 року вартість 1 кубометра блакитного палива, що поставляється населенню «Київгазенерджі», становила 5,5 грн (з ПДВ), то в жовтні – вже майже 6,7 грн. А з листопада громадяни платитимуть за тарифом 8,82 грн за 1 кубометр газу. Це черговий антирекорд і абсолютний максимум в історії країни. Нагадаю, що за Гройсмана – Порошенка ця цифра дорівнювала 8,55 грн/кубометр.

При цьому Кабмін має намір урізати фінансування субсидій, незважаючи на те, що українським сім’ям давно не по кишені захмарні комунальні тарифи. На початок осені сума боргів за ЖКП становила 55,3 млрд грн, а реальні доходи українців, за даними Держстату, в II кварталі скоротилися на 7,3%.

Підвищення ганебно мізерних зарплат українським вчителям Кабмін вкотре переніс. Медики обіцяних їм з весни надбавок у деяких областях чекають досі. Аграрії постраждалих від посухи регіонів ледве виживають, безрезультатно просячи державу про підтримку. І в цьому світлі ще більш цинічно виглядає плазування влади перед Заходом і його ставлениками.

Роблячи вибір на користь принизливих вимог кредиторів, наплювавши на інтереси власних громадян, влада в черговий раз довела: центри управління рішеннями українського уряду знаходяться в Брюсселі і Вашингтоні, і аж ніяк не в Києві.

Величезні фінансові виплати сформованим кредиторами наглядовим радам, що виробляються за рахунок злиденного українського народу, — це не просто плювок в обличчя власному виборцю. Це злочин проти українців. І воно вимагає адекватної реакції і громадянського суспільства, і політичних еліт. Партія » опозиційна платформа — за життя» висловлює рішучий протест проти деструктивної, руйнівної політики уряду Шмигаля, вимагає його відставки і негайного скасування нав’язаного ззовні рішення, яке лише посилить соціальну напругу в країні.

 

https://zagittya.com.ua/news/stati/viktor_medvedchuk_kabmin_vozobnovljaet_ogromnye_vyplaty_chlenam_nabsovetov_usugubljaja_nischetu_sobstvennogo_naroda.html

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар