Виплати вакцинованим: Зеленський підписав закон
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Виплати вакцинованим: Зеленський підписав закон

Виплати вакцинованим: Зеленський підписав закон

Вакцинованим українцям обіцяють по одній тисячі гривень

Закон передбачає виділення 8 млрд грн Мінекономіки за програмою е-Підтримка. Ще додатково 2,2 млрд передбачено на боротьбу з COVID.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до Закону про держбюджет-2021. Згідно із законопроектом №6297 на надання допомоги у рамках програми е-Підтримка виділяється 8 млрд грн. Про це повідомляє сайт українського парламенту.

Напередодні, 7 грудня, документ було підписано головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком.

«Метою законопроекту є забезпечення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв’язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасової зупинки діяльності суб’єктів господарювання, а також стимулювання суб’єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації», — йдеться в пояснювальній записці.

Закон передбачає збільшення доходів та видатків держбюджету на 10,2 млрд грн (надходження до загального фонду держбюджету від ПДВ щодо товарів, що ввозяться на митну територію України).

Вісім мільярдів із цієї суми буде виділено Міністерству економіки за бюджетною програмою Надання допомоги в рамках програми еПідтримка.

З 10,2 млрд грн 2,2 млрд грн передбачено на збільшення видатків загального фонду за програмою Заходу, пов’язаними з боротьбою з COVID-19 та його наслідками.

Нагадаємо, 15 листопада стало відомо, що вакцинованим українцям обіцяють по 1000 гривень. Кошти можна буде витратити на придбання абонементів у спортзал, відвідування кінотеатрів, театрів або купити квитки на подорожі всередині країни.

Пізніше у Мінекономіки розповіли, як отримати тисячу за вакцинацію.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар