Випробування вакцини Coronavac зупинили після смерті добровольця
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини світу

Випробування вакцини Coronavac зупинили після смерті добровольця

Випробування вакцини Coronavac зупинили після смерті добровольця

Фото: Getty Тестування вакцини Coronavac призупинили

Дослідники впевнені, що смерть не пов’язана з участю у випробуванні, однак на час з’ясування обставин випробування призупинили.

У Бразилії помер один з добровольців, який брав участь у випробуванні вакцини від коронавірусу Coronavac. Після цього випробування призупинили, повідомляє у вівторок, 10 листопада, Вloomberg.

«Тестування вакцини Sinovac Biotech Ltd під назвою Coronavac було призупинено в Бразилії після події, що сталася 29 жовтня, повідомило у вівторок Агентство охорони здоров’я Бразилії, не повідомивши жодних додаткових подробиць про те, що трапилося», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що дослідження перервано, поки агентство аналізує, чи слід його продовжити.

В інституті Butantan Сан-Паулу, який співпрацював з Sinovac для виробництва вакцини на місцевому рівні, сказав у своїй заяві, що він здивований цим рішенням і вивчає деталі того, що сталося. Директор Дімас Ковас сказав в телеінтерв’ю, що один доброволець в ході випробування помер, але смерть не пов’язана з вакциною.

У свою чергу Sinovac впевнена в безпеці своєї вакцини. Компанія заявила, що глава інституту Butantan запевнив її, що подія, яка викликала припинення випробування, не пов’язана з вакциною.

До слова, це вже не перший подібний випадок. В кінці жовтня в Бразилії помер доброволець, який брав участь у випробуванні вакцини від коронавірусу COVID-19, розробленої компанією AstraZeneca і Оксфордським університетом. Вчені, які проводять випробування, заявили, що випробування препарату буде продовжено, незважаючи на смерть добровольця.

Україна скерувала запит Бразилії щодо купівлі вакцини

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар