Вірменія запросила допомогу у Росії щодо Карабаху
13.5 C
Киев
06.05.2021
Новини світу

Вірменія запросила допомогу у Росії щодо Карабаху

Вірменія запросила допомогу у Росії щодо Карабаху

Пашинян просить Путіна про допомогу

В Єревані заявили, що бойові дії наближаються до кордонів республіки і на основі двосторонньої угоди попросили про допомогу.

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в суботу, 31 жовтня надіслав листа президентові Росії Володимиру Путіну, в якому попросив допомогти «забезпечити безпеку». Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ Вірменії.

Зазначається, що він запросив допомогу ґрунтуючись на двосторонніх угодах між країнами.

У листі вірменський лідер представив ситуацію, що склалася в результаті конфлікту між Азербайджаном і Вірменією в Нагірному Карабасі. Він також вкотре звинуватив Туреччину, яка є членом НАТО, у втручанні в конфлікт.

У повідомленні наголошується, що з огляду на факти наближення бойових дій до кордонів Республіки Вірменія, домагань на територію Вірменії, прем’єр-міністр звернувся до президента РФ з проханням «розпочати невідкладні консультації щодо визначення виду і розміру сприяння, яке Росія може надати Вірменії для забезпечення безпеки, ґрунтуючись на союзницьких відносинах між Вірменією і Росією, а також на ст. 2 угоди Про дружбу, співпрацю і взаємне сприяння від 29 серпня 1997 року».

Місяць війни за Карабах. Баку смакує перемогу

Раніше Пашинян заявляв, що Вірменія готова до «болючих компромісів» щодо Карабаху, але не до капітуляції.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар