Вірменська опозиція вимагає відставки Пашиняна
-2.1 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

Вірменська опозиція вимагає відставки Пашиняна

Вірменська опозиція вимагає відставки Пашиняна

Опозиція поклала на Пашиняна всю відповідальність за воєнні поразки в Нагірному Карабасі

Опозиція зажадала невідкладного створення нового виконавчого органу, здатного здійснити прорив в ситуації.

 

Відповідальність за воєнної поразки Вірменії в Нагірному Карабасі лежить на прем’єр-міністрі республіки Ніколе Пашиняні й очолюваному ним уряді. Про це йдеться в заяві, підписаній 17 опозиційними партіями Вірменії, повідомило в понеділок, 9 листопада, інформагентство Інтерфакс.

«З метою запобігання незворотних втрат вимагаємо добровільного відсторонення відповідального за  катастрофічну ситуацію прем’єр-міністра Пашиняна і його уряду без потрясінь», — йдеться в заяві.

 

Опозиція зажадала невідкладного створення нового виконавчого органу, здатного здійснити прорив в ситуації і вирішити військово-політичні проблеми.

 

Заява продиктована упевненістю, що в новій ситуації вірменська армія і об’єднаний вірменський народ зможуть забезпечити перелом у війні, стверджують в опозиції.

 

Автори заяви підкреслили, що в дні війни виступили з безліччю пропозицій владі, закликаючи її здійснити прорив на політичному, дипломатичному та військовому фронтах, які залишилися без відповіді.

 

«Кроки, що робляться владою, несумірні з загрозою виживання нашого народу. У цей період влада продемонструвала очевидну нездатність протистояти внутрішнім і зовнішнім викликам. Людські і територіальні втрати, неповноцінні стосунки з союзниками, перш за все з Російською Федерацією, роблять очевидним банкрутство нинішньої влади», — йдеться в заяві.

 

Як повідомлялося, армія Азербайджану зайняла три села в Лачинському районі, через який проходить однойменний гірський коридор, що зв’язує самопроголошену Нагірно-Карабахську Республіку з Вірменією.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар