"Вірус Боговіна": Міська влада Запоріжжя демонструє повну закритість, – Кальцев
6.4 C
Киев
25.01.2021
Політика

«Вірус Боговіна»: Міська влада Запоріжжя демонструє повну закритість, – Кальцев

"Вірус Боговіна": Міська влада Запоріжжя демонструє повну закритість, – Кальцев

Володимир Кальцев
«Опозиційна платформа — За життя»

Парламентар каже, що дізнатися про те, чого боїться влада міста, вдасться уже невдовзі

Міська рада Запоріжжя демонструє закритість, жодних консультацій із фракціями не відбувається, їм нав’язують незрозумілий порядок денний.

Про це під час брифінгу у Запоріжжі, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Володимир Кальцев.

Парламентар зауважив, що у міській раді Запоріжжя демонструють закритість та не хочуть присутності ЗМІ на засіданні міськради. Він наголосив, що буде добиватися того, щоб медіа допустили у зал.

«Чого боїться мер і, очевидно, апарат міськради, я думаю, що ми дізнаємося в найближчі хвилини. Але я вважаю, що це недемократично і нерозумно з боку мерії не пускати ЗМІ на сесію», – сказав Володимир Кальцев.

Нардеп поінформував, що на засіданні Запорізької міської ради сьогодні розглядатимуть кадрові питання, а також кілька економічних питань.

Новини за темою: «Опозиційна платформа – За життя»: Вимагаємо зупинити рейдерське захоплення приміщення Запорізької облради

«Наскільки я знаю, усі партії свої пропозиції підготували. На жаль, до цього дня ніхто ці пропозиції не слухає, всім нав’язують якийсь незрозумілий порядок денний. Ніяких консультацій з точки зору обговорення, наскільки я знаю, з партіями, з керівниками фракцій не відбувалося, то намагалися лічильну комісію не допустити деякі партії… Якісь дивні події, ми поки що не розуміємо, до чого це все йде, але бачимо, що влада демонструє повну закритість, абсолютно не спілкується ні з фракціями, ні з депутатами, ні з партіями, які набрали найбільшу кількість голосів виборців. Я думаю, що така закритість влади призведе до поразки. Це неправильно. Я думаю, що всі повинні працювати відкрито», – сказав парламентар.

Володимир Кальцев жартома припустив, що міський голова Запоріжжя Володимир Буряк підхопив «вірус з обласної ради, і ймовірно, що мер заразився від Боговіна».

Як повідомляли, більшість депутатського корпусу Запорізької обласної ради проголосувала за скасування рішення від 15 грудня, згідно з яким на посаду голови облради призначався Віталій Боговін.

Додамо, Володимир Кальцев повідомляв, що колишній голова Запорізької ОДА Віталій Боговін завів у сесійну залу 20 невідомих осіб. Ці люди перебувають у приміщенні з п’ятниці, і не дають можливості проводити засідання облради.

Источник

Залишити коментар