Влада ЦАР оголосила надзвичайний стан через наступ повстанців
2 C
Киев
02.03.2021
Новини світу

Влада ЦАР оголосила надзвичайний стан через наступ повстанців

Влада ЦАР оголосила надзвичайний стан через наступ повстанців

У ЦАР перебувають близько 12 тисяч миротворців ООН

Повстанці не згодні із законністю переобрання президента Фостена Арканжа Туадери 27 грудня.

 

У Центральноафриканській республіці оголосили про введення режиму надзвичайного стану у зв’язку з наступом повстанських угруповань на столицю Бангі. Про це повідомляє BBC у п’ятницю, 22 янвая.

 

За словами представника уряду, відповідний указ підписав президент країни Фостен Арканж Туадера. Цей режим буде діяти 15 днів і дасть можливість військовослужбовцям здійснювати арешти без санкції судової влади.

 

Тим часом заколотники, які контролюють вже приблизно дві третини території країни, оточили столицю. Армія і близько 12 тисяч миротворців ООН намагаються зупинити цей наступ. Спецпредставник генсека ООН і глава місії зі стабілізації в ЦАР Манкер Ндіайе попередив, що ситуація у сфері безпеки в країні — складна.

 

Повстанці не згодні із законністю переобрання президента Фостена Арканжа Туадери 27 грудня. Влада ЦАР зі свого боку звинувачує колишнього главу держави Франсуа Бозізе в тому, що саме він спровокував ескалацію насильства в країні. При цьому Бозізе не був допущений до участі у виборах.

 

У грудні стало відомо, що Росія направила в ЦАР 300 військових інструкторів на прохання уряду країни. Росіяни навчають військовослужбовців національної армії.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар