Влада Грузії оплатить населенню послуги ЖКГ
14.1 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

Влада Грузії оплатить населенню послуги ЖКГ

Влада Грузії оплатить населенню послуги ЖКГ

Фото: Depositphotos Ті, хто не потребує такої допомоги, можуть подати відповідну заяву, уточнив грузинський прем’єр

Таке рішення прийнято для подолання кризових наслідків від карантину, введеного через епідемію коронавірусу, пояснив грузинський прем’єр.

 

Уряд Грузії заплатить за газ і електроенергію, яку місцеві домогосподарства використовують у листопаді-лютому. Про це повідомило видання Новини Грузії з посиланням на заяву прем’єр-міністра Георгія Гахарію.

 

 

 

«З 1 листопада починається оплата комунальних послуг нашим громадянам у зимовий період. Це буде чотири місяці, починаючи з листопада», — сказав він.

 

За словами грузинського прем’єра, це рішення прийнято для подолання кризових наслідків від карантину, введеного через епідемію коронавірусу.

 

«Ця допомога торкнеться кожної сім’ї, яка споживає електроенергію до 200 кВт-год, а також до 200 м3 газу, включаючи плату за воду й очищення. Це той мінімум, чим сьогодні уряд може підтримати своїх громадян», — заявив Гахарія.

 

Ті, хто не потребує такої допомоги, можуть подати відповідну заяву, уточнив прем’єр.

 

Нагадаємо, раніше прем’єр Денис Шмигаль заявив, що жорсткий карантин не буде повторно вводитися в Україні, оскільки для цього рішення немає економічних ресурсів.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар