Вода – мокра, вогонь – гарячий, а слайди – з гарним шрифтом, – Лукаш про аудит держави
27.5 C
Киев
15.08.2022
Політика

Вода – мокра, вогонь – гарячий, а слайди – з гарним шрифтом, – Лукаш про аудит держави

Вода – мокра, вогонь – гарячий, а слайди – з гарним шрифтом, – Лукаш про аудит держави

Олена Лукаш
Фото з відкритих джерел

Стратегія влади така – повідомити, що все погано, і щоб все це врятувати, потрібно швидко віддати Україну іноземцям, заявила Олена Лукаш

Члени наглядових рад українських державних підприємств, які майже на 100% складаються з іноземців, повинні відзвітувати про свою роботу.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила юристка Олена Лукаш.

Гостя ток-шоу зауважила, що аудит держави, який представив чинний уряд на чолі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, виявився набором слайдів, що містить майже чотири сотні сторінок.

«Вони знайшли такі важливі речі, що не вистачало у нас інвестиційних коштів, що мало садків, що проблеми в лікарнях, що вода мокра, вогонь гарячий, а слайди – красиві, червоно-синьо-білі у них, з красивим шрифтом», – зіронізувала Олена Лукаш.

Гостя студії продовжила: «Тобто приблизно така стратегія розвитку України: повідомити про те, що все погано, якщо коротко проаудіювати ці 380 з чимось сторінок, усе вкрадено до них, тому для того, щоб все це врятувати, потрібно дуже швидко віддати Україну іноземцям».

На думку Олени Лукаш, справжнім аудитом держави був би звіт іноземців, які входять до наглядових рад українських державних підприємств.

Нагадаємо, 6 листопада Кабінет міністрів України представив результати економічного аудиту держави, який показав значну частку невикористаного потенціалу економіки.

Як повідомляли, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що впродовж останніх 10 років Україна втратила трильйон доларів ВВП. За його словами, Україна втратила ВВП через нереалізований потенціал.

Источник

Залишити коментар