Володимир Зеленський став першим заступником російського МОЗ
21.01.2022
Новини світу

Володимир Зеленський став першим заступником російського МОЗ

Володимир Зеленський став першим заступником російського МОЗ

Фото: rg.ru Володимир Зеленський займеться диджиталізацією медицини в РФ

Сорокадворічний чиновник, серед іншого, реформуватиме і діджиталізуватиме російську медицину.

У Росії першим заступником міністра охорони здоров’я став Володимир Зеленський — тезка українського президента. Про це у четвер, 9 грудня, повідомляє ТАСС із посиланням на повідомлення уряду РФ.

«У міністра охорони здоров’я з’явився ще один перший заступник. На цю посаду розпорядженням уряду призначено Володимира Зеленського», — йдеться у повідомленні.

Зеленський народився у 1979 році в Москві. У 2000 році закінчив Академію бюджету та казначейства Міністерства фінансів РФ. З 2000 по 2007 роки Зеленський працював на різних посадах у департаменті бюджетної політики Міністерства фінансів, а пізніше — у МОЗ.

«Володимир Зеленський — чинний державний радник другого класу, кандидат економічних наук. Нагороджений медаллю ордену За заслуги перед Батьківщиною ІІ ступеня, має подяки президента Росії», — зазначають у прес-службі уряду.

У МОЗ РФ зазначили, що Зеленський курируватиме реалізацію та розвиток програми державних гарантій безкоштовного надання громадянам медичної допомоги, розвиток системи обов’язкового медичного страхування та формуванням цифрового середовища охорони здоров’я.

Раніше повідомлялося, що Володимира Зеленського побили та пограбували під російським Ростовом.

У метро Києва знайшли двійника Зеленського

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар