5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини світу

ВООЗ: До початку 2022 року пандемія закінчиться

ВООЗ: До початку 2022 року пандемія закінчиться

Фото: rbc.ua Ганс Клюге

Один з топ-чиновників організації заявляє, що пандемію вдасться побороти до початку наступного року, тоді як інший каже, що це нереалістично.

 

У поточному році ситуація з коронавірусом буде більш контрольована, ніж минулоріч, а в наступному році пандемія закінчиться. Таку заяву в інтерв’ю данському телеканалу DR зробив глава європейського відділення Всесвітньої організації здоров’я Ганс Клюге.

 

 

«Я виходжу з того, що 2021 рік буде ще одним роком COVID. Але він буде більш передбачуваним і керованим. Ми вже знаємо набагато більше. У нас є інструменти, діагностичні програми, у нас є вакцина. Для мене в моїй роботі, однак, важливо планувати наперед. Тому я виходжу з того, що до початку 2022 року пандемія закінчиться», — заявив він.

 

При цьому він зазначив, що це не означає, що наступного року вірус повністю зникне.

 

Клюге додав, що подолання пандемії необхідна «європейська солідарність» у питаннях розподілу вакцини і зняття карантину.

 

«Якщо все буде відбуватися дуже швидко, ми знову повернемося до початку», — підкреслив він.

 

Відзначимо, на цьому ж тижні директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майкл Раян заявив, що прогнозувати перемогу над пандемією до кінця 2021 року передчасно і нереалістично.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар