ВООЗ повідомила про нову проблему COVID-вакцинації
7.2 C
Киев
17.04.2021
Новини світу

ВООЗ повідомила про нову проблему COVID-вакцинації

ВООЗ повідомила про нову проблему COVID-вакцинації

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус

У Мережі величезна кількість пропозицій придбати вакцини від коронавірусу, які є фальсифікатом, розповів гендиректор організації.

 

Ряд МОЗ і держрегуляторів із закупівлі вакцин від коронавірусу отримали підозрілі пропозиції про постачання препаратів для ін’єкцій. Про це на брифінгу у п’ятницю, 26 березня, заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус.

 

«ВООЗ стурбована наявними у злочинних угруповань можливостями для експлуатації величезного незадоволеного попиту у світі на вакцини від COVID-19», — зазначив гендиректор.

 

При цьому Гебреєсус повідомив, що фальсифікована продукція продається як вакцини проти COVID-19 в інтернеті, зокрема в «Тіньовій мережі», і що організації відомо про випадки корупції та повторного використання порожніх вакцинних ампул.

 

У зв’язку із цим він закликав уряди правильно знищувати використані флакони від вакцин.

 

«Ми закликаємо до безпечного застосування або знищення використаних порожніх ампул від вакцин проти COVID-19, щоб запобігти їх повторному використанню злочинними групами. Ми закликаємо також усіх людей не купувати вакцини поза урядовими програмами вакцинації», — сказав глава ВООЗ.

 

Як повідомлялося, в Україні вже близько 350 тисяч осіб стали в чергу на вакцинацію від коронавірусу через портал або мобільний додаток Дія, а також через контакт-центр МОЗ.

 

Жадібний платить двічі. Вакцинна криза в ЄС

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар