19.5 C
Киев
27.06.2021
Новини світу

ВООЗ повідомила про зростання випадків COVID у трьох країнах

ВООЗ повідомила про зростання випадків COVID у трьох країнах

Фото: Getty У світі зростає кількість заражень коронавірусом

Коронавірусна інфекція стала другою після інфаркту міокарда причиною смертності в країнах світу, відзначили в Організації.

 

Серед європейських країн зростання рівня зараження коронавірусною інфекцією відзначають у Росії, Великій Британії та Португалії. Про це в суботу, 26 червня, повідомила представник Організації Меліта Вуйнович в інтерв’ю ТАСС.

 

«На жаль, ми бачимо тут зростання випадків, і це тривожить самі ці країни, їх системи охорони здоров’я та нас, тому що ми сподівалися, що літо дозволить нам відпочити, але ситуація така, яку ми бачимо», — сказала представник ВООЗ.

 

Вона відзначила, що епідеміологічна ситуація у світі змінюється дуже швидко.

 

Представник ВООЗ також назвала COVID-19 другою після інфаркту міокарда причиною смертності в країнах світу.

 

Вуйнович закликала планувати відпочинок так, щоб не опинятися в натовпі, де зростає ризик зараження коронавірусом, а також носити маску і вакцинуватися.

 

«Навіть якщо ви вакциновані чи перехворіли, треба носити маску. Тому що навіть якщо людина, яка вакцинувалася, не захворіє, вірус однаково пройде крізь її організм, стане розумнішим, і певної миті цей вірус передасться іншій людині — навіть безсимптомно», — резюмувала вона.

 

Вуйнович також відзначила, що нові штами коронавірусу дедалі частіше і більше заражають молодих осіб, але ще не визначено причину цього.

 

«Можливо, молодші зараз є експонованішими до цього вірусу. Але так, ми бачимо цей зсув ліворуч, скажімо так: це значить, у бік молодого покоління — людей працездатних, навіть 40 і менше років», — сказала вона.

 

У Великій Британії зафіксували 15 810 випадків зараження за останню добу, померли 18 осіб. Загалом в країні виявили 4 699 868 заражених. За даними Університету Джона Гопкінса, у Португалії за останній день виявили 1 604 нових випадки хвороби. Загалом зафіксували 871 483 зараження.

 

У Росії вперше із січня виявили більше 21 тисячі нових випадків COVID-19. За добу зареєстрували 21 665 хворих, померли більш як 600 осіб. Загалом у Росії виявили більш ніж 5,4 мільйона інфікованих.

 

Відомо, що переважна більшість нових хворих у цих країнах заразилися штамом Дельта, який ВООЗ назвала найзаразнішим. Він також загрожує Україні. Про це докладно в матеріалі «Злий» штам з Індії.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар