16.3 C
Киев
02.06.2021
Новини світу

ВООЗ заявила про погіршення ситуації з COVID-19 у країнах Південної Америки

ВООЗ заявила про погіршення ситуації з COVID-19 у країнах Південної Америки

У ВООЗ розповіли про епідеміологічну ситуацію з COVID-19

За Південній Америці частота випадків хвороби зі смертельними наслідками вища, ніж у багатьох інших частинах світу.

Ситуація з COVID-19 в країнах Південної Америки знову погіршується. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на заяву глави програми Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з надзвичайних ситуацій Майка Раяна.

«Південна Америка всього кілька місяців тому дійсно перебувала у важкій ситуації, і ця ситуація знову починає розвиватися в неправильному напрямку», — зазначив він.

За словами Майка Раяна, місцеві системи охорони здоров’я залишаються під навантаженням. Вісім з 10 країн, що відзвітували минулого тижня про найбільш високі показники летальних випадків серед інфікованих COVID-19, належали до Південної Америки.

Як стверджує глава програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій, в цілому у Південній Америці частота випадків хвороби зі смертельними наслідками вища, ніж у багатьох інших частинах світу.

За його словами, спостерігаються високі показники позитивних результатів тестів на наявність COVID-19 в багатьох південноамериканських країнах — 37% в Парагваї, 33% в Аргентині та 30% в Колумбії.

Як повідомлялося раніше, в Перу оновили статистику кількості смертей від COVID-19. Тепер Перу стала країною з найвищим у світі показником смертності від захворювання на коронавірус на душу населення.

У світі кількість COVID-випадків за тиждень знизилася на 15%

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар