ВООЗ закликала посилити контроль через мутацію Covid
5.2 C
Киев
25.01.2021
Новини світу

ВООЗ закликала посилити контроль через мутацію Covid

ВООЗ закликала посилити контроль через мутацію Covid

У Британії виявили новий штам коронавірусу

З огляду на швидке зростання показників захворюваності новий штам коронавірусу може поширюватися швидше, ніж відомі досі.

Всесвітня організація охорони здоров’я закликає європейські країни посилити заходи по боротьбі з коронавірусом через появу в Великобританії нового штаму Covid, повідомляє Deutsche Welle.

«По всій Європі, де передача є інтенсивною і широко поширеною, країнам необхідно подвоїти свої підходи до контролю та запобігання (заражень)», — заявив спікер європейського представництва ВООЗ.

За даними ВООЗ, за межами Великобританії було зафіксовано 11 випадків інфікування вірусом — 9 в Данії, і по одному в Нідерландах та Австралії.

Новий штам коронавірусу був виявлений на південному сході Англії. З огляду на швидке зростання показників захворюваності, припускають, що новий штам вірусу може поширюватися швидше, ніж відомі досі, сказав головний лікар Англії Кріс Вітт.

Нагадаємо, що нова мутація коронавірусу, яка передається на 70% швидше за попередню версію вірусу, була виявлена ​​на південному сході Англії ще у вересні.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар